Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kiló fogyás után fogják...

Hány kiló fogyás után fogják észrevenni az emberek, akiket szinte minden nap látok, hogy fogytam?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónapja váltottam életmódot, akkor 180 centivel és 105 kilóval indultam. Azóta pár kiló lement, én még nem látok változást, de ha az 1 hónapja és a most készült képemet egymás mellé rakom, az arcomon már látszik egy kis változás. Viszont olyanok sem mondtak még semmit, akiket nem láttam hónapok óta, de pár napja igen. Olyanok meg főleg nem mondtak semmit, akiket szinte mindig látok. Szerintetek kb. hány kiló fogyás után lesznek az első megjegyzések?
2021. febr. 4. 23:56
 1/5 anonim válasza:
100%

Én 4 hónap után kaptam meg ismerősöktől, akiket nem láttam egy ideig :D

De akikkel mindig találkoztam velük vagy 6 hónap kellett, szóval ne add fel!!

És csak így tovább!!

Nemsokára már jönnek majd a dicséretek és csak jobban bele fogsz jönni.

Az elején mindig lassú és nehezen indul.

Én is évente mindig van egy időszak amikor edzek és lefogyom a telet.

De minél több a súly annál nehezebb észre venni a változást.

Szóval türelmese, és mégegyszer mindent bele! ;)

2021. febr. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem télen ez kevésbé látványos, hiszen kabátban vagyunk, meg bővebb cuccokban. Én amikor 15 kilót fogytam, 8 kiló után az ismerősöm nem vette észre, de amikor felhívtam rá a figyelmét, akkor mondta, hogy tényleg csinos vagyok. 15 kiló után bementem a volt munkahelyemre és volt aki dülledt szemekkel nézett és nem hitt a szemének.

Előbb-utóbb látni fogják. Majd tavasszal belebújsz a kisebb méretű cuccokba és hoppá :)

2021. febr. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A folyamatos változást a legnehezebb észrevenni. Aki minden nap lát, az folyamatosan hozzászokik a változáshoz, így nem fog feltűnni neki, hogy fogytál.

De én azt mondom, hogy nem szabad, hogy ez tényező legyen.

2021. febr. 5. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan emberek is, sokan, akik soha nem fogják észrevenni. Én is ilyen vagyok sajnos, csak akkor látok ilyen változásokat, ha valaki felhívja rá a figyelmemet. Pl. ha valaki megkérdezi a másiktól, hogy "fodrásznál voltál?", akkor utána én is látom, jé, tényleg más a haja, jé, tényleg jobb, eddig vajon miért nem vettem észre?
2021. febr. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én fél év után kaptam meg a családomtól(akiket mindennap látok) hogy mennyivel vékonyabb vagyok, mondjuk én viszonylag kis súlyról is indultam eredetileg.

Viszont van pár barátom akinek fel sem tűnt az egész.

2021. febr. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!