Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám motiválni magam...

Hogyan tudnám motiválni magam hogy lefogyjak?

Figyelt kérdés

Lelkileg nagyon rossz időszakon vagyok túl, nem figyeltem és nem érdekelt hogy mit és mennyit eszek. Nem lettem nagyon túlsúlyos, de azért van miből fogyni. Hogyan tudnám motiválni magam hogy hosszútávon is csináljam az edzéseket és figyeljek az étkezésemre?

Mert rövid távon mindenkinek megy egy ideig, de aztán sokan feladják, és félek hogy én is ezt tenném. Ti mivel motiváljátok magatokat?



2021. febr. 4. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Korod? Nemed? Súlyod? Magasságod? Így könnyebb lenne kidolgozni neked egy edzéstervet, és kiszámítani, hány kalóriát kellene bevinned.
2021. febr. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj kis lépésekkel, és olyan módszert válassz amit hosszútávon is tudsz csinálni.


Találd meg milyen sportot csinálsz élvezettel, próbálj meg abban minél többet elérni!


Kaja téren pedig én kalóriát számolok, egyelőre csak nagyjából tartom a makrokat, viszont igyekszem minden nap kb ugyanannyit enni, többször kisebb adagot.

Kezdetnek szerintem figyeld meg hogy miket eszel, vezesd a kalóriát és kiderül hol van a hiba.


Engem az motivál, hogy egészségesebb életmódra áttérve tovább élhessek cukorbetegség stb nélkül, illetve most tükörbe nézve nem tetszik amit látok és remélem ez változik majd 😁

2021. febr. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
#2-es: hány kalóriát eszel egy nap?
2021. febr. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#2-es vagyok, 1400 a max, előtte viszont kb 1000 se volt meg, ilyen amikor belemerulok a munkába... 😅 (egyes napokon meg bement simán az egész pizza 😅) szóval nagyon örülök ha már 1300 megvan. (155 cm, 78kg vagyok)
2021. febr. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Erőszakold magadra két hétig, utána már az is motivál, hogy már két hetet végegcsináltál, ne vesszen kárba.
2021. febr. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8%
Jól bezabálsz hetekig, azt ráállsz a mérlegre 😀 meglátod majd, hogy a leolvasott szàmok mennyire motiválnak 😀
2021. febr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Csak elkezdeni nehez. Valassz olyan mozgast amit elvezel. Szerezz edzotarsat. Allj a tukor ele. Igaz en tul vekony voltam es izmosodni akartam de engem az motivalt h gazul nezek ki..
2021. febr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
#7-es: Szia! Milyen gyakorlatoktól sikerült izmosodni? Naponta mennyit edzel, és miket? Emellett, mennyit eszel?
2021. febr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt ,és döntsd el, h idáig akarsz-e fajulni, vagy összeszeded inkább magad:


[link]

2021. febr. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!