Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha ennyire arányta...

Mit tegyek, ha ennyire aránytalanul hízok?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy testalkat típustól függ, hogy ki hova hízik/honnan fogy, de nekem konkrétan a hasamon és a hátamon van felesleg, viszont a mellkasomnál még a csontjaim is látszanak. Milyen diétát kellene követnem? Nem akarok még jobban fogyni mellből és egyéb helyekről, ahol így is vékony vagyok.

168 cm vagyok és 51 kg.



2021. febr. 6. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Nem lehet rajtad felesleg ilyen adatokkal.
2021. febr. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Gondolom lany vagy.. ok ilyen testkepzavarosak. 50kgval 170cmhez ink alultaplalt vagy. Am meg sehogy nemtudod iranyitani honnan fogyj. De ha csak a hasadon van akk nyilvan onnan fogsz ha edzel meg dietazol.
2021. febr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egy kép alapján többet tudnánk mondani
2021. febr. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sportolnod kéne. A súlyod teljesen jó, kicsit még kevés is, ettől függetlenül lehetsz zsíros.
2021. febr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a zsír-izom arányoddal van probléma ha ezzel a súllyal is hájas vagy.
2021. febr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kép tényleg segítene.


Egyébként az, hogy milyen alkat vagy (alma), nem befolyásolja a szükséges diétát, arra csak az életmódod, genetikád, érzékenységeid stb. vannak hatással.

2021. febr. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!