Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kaphatnék rá magyarázatot?

Kaphatnék rá magyarázatot?

Figyelt kérdés
Két ismerösöm is van egy férfi és egy nő.Aki ugymond koplalással fogyozik.A férfi napi 1-szer eszik állítása szerint akkor is csirkemellet salátával.egy hónap alatt ezzel fogyott 8 kg.nem kövér a hapsi hozzáteszem.a nő kb egy hónap alatt fogyott 5 kg ő sem kövér.160 cm és 60 kg-ról kezdte most 55kg.egyik sem sportol semmit.Én meg már lassan két hónapja "kínzom"magam én is kevesebbet eszem reggeli általában két szelet tk kenyér sajttal vagy vajkrém ilyesmi vmi zöldséggel.ebédre azt eszem emit fözök levesből többet másodikból kevesebbet eszem.vacsira vagy 2 szelet tk kenyér vmivel vagy müzli ilyesmi.nem eszem édességet ha eszem is kb egy két falat csokit egy hétre.jaa és mellette tornázom és biciglizem kb heti 3 szor 21 percet.tudom nem sok mozgás de baba mellett örülök h ennyire is jut.és eddig kb fogytam 3 kg és persze semmi sem látszik.én érzem h könnyebb a mozgás de mást nem.jaaa és 160 cm vagyok olyan 65 kg-ről kezdtem és most vagyok kb 62.Könyörgöm segítsetek h mit csináljak mert annyira el vagyok keseredve h nagyon már minden gondolatomat ez teszi ki félek h beciculok a fogyókúrába..köszönöm a segítséget...egy "szenvedő" anyuka...
2010. aug. 16. 15:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
reggelire ehetsz mozzerella sajtot, sajtot, felvágotatt, hozzá sok zöldség, főtt tojás, tojásrántotta, zabpehely (nem az az ízesített hanem a sima) és öntesz rá natúr joghurtot és belevágsz pl pár szem szivlát, barackot, szedret, akkor nem lesz keserű
2010. aug. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Huuuu nagyon sokat segítettetek.Köszönöm mégegyszer....
2010. aug. 16. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!