Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen testmozgást, gyakorlato...

Zsombi55 kérdése:

Milyen testmozgást, gyakorlatokat ajánlottok súj /alak tartáshoz tömbbházban lakónak, étrend váltás Nélkül?

Figyelt kérdés

Magasságom kb 164. Tegnap mértem kb. 60,4 kg. Harminc év körüli férfi.

Sokat vagyok számítógépnél, tehát rengeteget ülök.

Nincs lehetőségem terembe menni de még kint lenni sincs sok időm (másképp kezdtem volna kocogni /futni).

Gyakran fogyasztok édességet és egyéb pékterméket (nagyrészt kenyeret és süteményeket, nagyon ritkán csokoládét), kb. havonta egyszer krémeseket akár tortát is, viszonylag rövid idő alatt (1-3 nap).

Napi 5-7 órát alszok. Este vagy reggel van összesen kb. másfél órányi szabad időm valamilyen testmozgásra.


Egyesek felülést ajánlottak, elvégre a férfiaknál hastájékra gyülik majdnem minden felesleg.



2021. febr. 6. 23:50
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
buta vagy, csak kezdj el mozogni akármit, guggolj, valami akármi
2021. febr. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
butát úgy értem hogy férfiaknál hasra megy... és az felüléssel szeretnék ledolgozni xDD és nem súj hanem súly
2021. febr. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
87%
A helyesírási szótár emelgetését mindenképpen javaslom!
2021. febr. 7. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Olyan mozgást válassz, amit szeretsz csinálni, ami tetszik, mert azt nem fogod abbahagyni.

Hiába mondjuk neked, hogy csinálj x dolgot, ha úgy kell magadra erőszakolnod, úgyis abba fogod hagyni...

Én 2 dolgot tanácsolnék, vagy a, vagy b, vagy a+b kombinációja (ez lenne a legjobb):

A. vegyél egy szobabiciklit vagy ellipszis trénert, és napi 45 percet használt,

B. vegyél 2 db egykezes, szerelhető tárcsás súlyzót meg pár tárcsát, és saját testsúlyos gyakorlatok + ez a két súly nagyon jól át fog mozgatni, erősödni, formásodni is fogsz tőle. Utána ne feledkezz el egy alapos nyújtásról! Különösen, ha sokat ülsz napközben.

A legjobb lenne a kettő kombinációja: egyik nap A, másik nap B, hétvégén meg menj egy kellemes, 20 km körüli túrára, vagy kocogj egyet, egyél kicsit több zöldséget-gyümölcsöt, és ezzel így an bloc már nagyon sokat tettél az egészségedért.

2021. febr. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
87%
#3 Ezt akartam írni! XDDD
2021. febr. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Szobakerékpár és Plank!
2021. febr. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Tömbház? Lépcsőházi futás, tíz emelet fel, aztán le, naponta. Ha nincs időd kimenni az utcára sétálni, hogyan lenne időd otthon mozogni? Ez hülyeség. Felveszed a cipőd és kimész sétálni esténként egy órát!
2021. febr. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
#7: Nekem is ez jutott eszembe. Annak idején a röplabda edzőnk a suliban időnként tartott lépcsőző edzést. Futva, ugrálva, két lábon, egy lábon.
2021. febr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6-os megmondta! Panelban ez a tökéletes. Nem zavarod a lakókat. De ezeket a kajákat nem zabálhatod büntetlenül. Lehet hogy késik a bünti, de nem marad el😄
2021. febr. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!