Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy ennyire...

Lehetséges hogy ennyire meglátszik ez a pár kiló, mert én még mindig nem látok változást?

Figyelt kérdés

170cm 60kg 16L


Sziasztok. Mindig is egy nagyon vékony lány voltam a sok sport miatt. Viszont tavaly februárban ezt a sportot abbahagytam és az 56-ról 64 kg-ra híztam. borzasztóan rosszul éreztem magamat nyáron, amikor a strandon fürdőruhába kellett lenni. Nagyon sok mindenkitől, mamámtól, családomtól, régi barátoktól megkaptam hogy jó sokat híztál… Ezért szeptemberben eldöntöttem hogy mivel új suliba jöttem, le kell fogynom.Mivel tartós fogyást szerettem volna, és viszonylag lassan indult be azóta csak 4 kg-ot sikerült fogynom. Most egy kicsit megállt a fogyás aminek nagyon nem örülök, de próbálok folytatni és minden nap sportolni.

Viszont az elmúlt napokban mamám, és egyik ismerősünk is megjegyezte hogy sokat fogytam. Én még mindig nem látom ezt magamon és ez a problémám. még minimum 5 kg-tól szeretnék megszabadulni, szerintetek miért állhatott meg a fogyás?

Egyébként heti háromszor máfél órát úszok, mert versenysportoló ként vagyok szinkronúszó. sajnos nincs ilyen profi ember az egyesületnél is az edzőktől se tudok segítséget kérni, szóval remélem tőletek kapok köszönöm szépen!



2021. febr. 10. 22:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem írsz a diétádról, ezért nem lehet tudni, miért állt le, egyáltalán leállt-e.
2021. febr. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat, tényleg..
2021. febr. 10. 22:26
 3/12 A kérdező kommentje:

1400-1500kcal

133g ch/44g fehérje/30g zsír


Próbálom az 1500-at minnél jobb és jobb ételekből kirakni..saláta, sok hús, zabkása, cukor/liszt nincs, cukros üdítő nincs, sok víz van..

2021. febr. 10. 22:28
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

Valami nem stimmel, a makrók alapján 1000 kcal sincs az egész...

A kérdésre azt mondanám, ha ennyit sportolsz, 60 kilósan már nem sok felesleg lehet rajtad. Ha mondjuk főleg a derekadról, hasadról ment le, esetleg az arcod is változott, 4 kg is lehet látványos. Akinek sokat kellene fogynia, pl. több tíz kilót, azon kevésbé látszik meg ennyi fogyás.

2021. febr. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Mert megint elírtam😂

133g ch 120g feherje 93g zsir

2021. febr. 11. 09:12
 6/12 anonim ***** válasza:

#5: Így már sokkal jobban néz ki :)

#4

2021. febr. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Ez nem elírás, legalább ne hazudnál. A 120 gramm helyett véletlen 44-et írtál? A 93 helyett meg veletlen 30-at? Aha...
2021. febr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen, mert siettem és emlékezetből leírtam, és mikor válaszolt egy értelmes ember, átgondoltam és rájöttem hogy tényleg elnéztem valamit. Aztán meg is néztem a Yazioban és utána válaszoltam..ha gondolod csatolhatok képet😊
2021. febr. 11. 18:55
 9/12 A kérdező kommentje:

[link]

ez a mai


[link]

ez pedig múltheti pl


Nem mindig jönnek össze a makrók, van hogy néha több, néha kevesebb de ezen látod hogy nem kamu😊

2021. febr. 11. 19:53
 10/12 A kérdező kommentje:
És nem is jól írtam mert a tegnapi adagomat írtam nem amit szeretnék enni🤦🏼‍♀️ Nembaj, itt van
2021. febr. 11. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!