Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy ennyire...

Lehetséges hogy ennyire meglátszik ez a pár kiló, mert én még mindig nem látok változást?

Figyelt kérdés

170cm 60kg 16L


Sziasztok. Mindig is egy nagyon vékony lány voltam a sok sport miatt. Viszont tavaly februárban ezt a sportot abbahagytam és az 56-ról 64 kg-ra híztam. borzasztóan rosszul éreztem magamat nyáron, amikor a strandon fürdőruhába kellett lenni. Nagyon sok mindenkitől, mamámtól, családomtól, régi barátoktól megkaptam hogy jó sokat híztál… Ezért szeptemberben eldöntöttem hogy mivel új suliba jöttem, le kell fogynom.Mivel tartós fogyást szerettem volna, és viszonylag lassan indult be azóta csak 4 kg-ot sikerült fogynom. Most egy kicsit megállt a fogyás aminek nagyon nem örülök, de próbálok folytatni és minden nap sportolni.

Viszont az elmúlt napokban mamám, és egyik ismerősünk is megjegyezte hogy sokat fogytam. Én még mindig nem látom ezt magamon és ez a problémám. még minimum 5 kg-tól szeretnék megszabadulni, szerintetek miért állhatott meg a fogyás?

Egyébként heti háromszor máfél órát úszok, mert versenysportoló ként vagyok szinkronúszó. sajnos nincs ilyen profi ember az egyesületnél is az edzőktől se tudok segítséget kérni, szóval remélem tőletek kapok köszönöm szépen!



2021. febr. 10. 22:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne keseredj el, minden diétázó szembesül a megálltafogyás problémával. Én is, viszont ha nem adod fel, és eszel tovább rendesen betartva a keretedet, akkor meglesz az eredménye. Itt az én példám:

Már egy ideje fogyózok, de pár hete nekem is megállt a súlycsökkenésem. Sőt még híztam is! Annyira elegem lett, hogy egy hétig nem voltam hajlandó mérlegre lépni, mert nem viseltem túl jól. (És amiről nem tudok, az nem fáj nekem) Valószínűleg nem fogyasztottam elég vizet és rostot, ezért kicsit lelassult az anyagcserém, de amint tudatosult bennem ez a probléma és figyelni kezdtem rá, megint elkezdtek ,,leszaladni" rólam a kilók. Jó, nem szaladnak, inkább ilyen megfontoltan lépegetnek, de érted na!


Ezzel most nem azt akarom mondani, hogy valamiben hibáztál, vagy hogy valamit nem jól csinálsz. A kalóriáid tökéletesek és nagyon jó, hogy sportolsz mellé. Hidd el, minden ember különbözik, de annyi közös van bennünk, hogy fogyókúra alatt néha megállnak a kilók. Tovább kell csinálni.


Ha meg fel akarnád adni: ne add fel, nem szabad! Csinálj cheatday-t, egyél meg egy rakás egészségtelen, zsíros, cukros szemetet, hogy utána visszaállj a diétába, és újult erővel vágj bele. Nálam ilyen lelki megújulással szokott egyenlő lenni a csalónap! Az viszont fontos, hogy nap legyen, ne pedig napok, vagy hetek.


Sok sikert és még több kitartást kívánok!

2021. febr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!!!
2021. febr. 12. 07:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!