Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi kivit ehetek fogyókúra...

Mennyi kivit ehetek fogyókúra alatt?

Figyelt kérdés
sziasztok, csak annyit szeretnék tőletek kérdezni hogy egy nap mennyi gyümölcsöt ehetek? Jelen esetbe hány darab kivit ehetek egy nap? ha mellette fogyni is akarok?

2021. febr. 12. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Amennyi jólesik. Mindig úgy egyél mindenből, amennyi jólesik. Így nem kesz baj. ☝️ 😀
2021. febr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Amennyi belefér a kalóriakeretedbe.
2021. febr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a kalória keretembe belefér, de a cukor? ami benne van cukor? azt sajnos nem tudom figyelni vagy nemtudom hogy mennyi gyümölcs cukrot vihetek be egy nap,
2021. febr. 12. 18:52
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Feleslegesen stresszelsz. 😀 Egyél normálisan.
2021. febr. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pl ma megettem 2 sütit 😀 szted mennyire zavar? 😀 Most fogytam le 92 ről 68 ra, hát és képzeld, közben is ettem cukros dolgokat. És ez mind 6 hónap alatt ment le. Megjegyzem, mellette edzésekkel. Most nehogymár pár darab fonnyadt kivitől kiakadj 😀
2021. febr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
rendben nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat :)
2021. febr. 12. 19:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyed nyugodtan, a kivi jó. 😃
2021. febr. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gyümölcsöt sem ajánlott korlátlan mennyiségben fogyasztani, elsősorban a gyümölcscukor miatt. Általában napi 25-30 deka gyümölcs ajánlott. Ha ez kivi, akkor kivi.
2021. febr. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!