Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon sokáig 55kg voltam....

Nagyon sokáig 55kg voltam. Ezt a súlyt úgy tudtam tartani (amit nem direkt csináltam nem voltam többször éhes) hogy napi 1x ettem este. Mióta napi 3x eszek rengeteget híztam (közel 40kg-ot) Komolyan megint 1x kellene ennem naponta? többi lent.

Figyelt kérdés

Átlagos ételeket fogyasztók most is mint akkor csak most napi 3x reggeli-ebed-vacsora. Elkezdtem fogyozni de csak olyan módszerrel megy ahol megint csak napi 1x eszek. Lehet a szervezetemnek elég ennyi, normális ez? Mit gondoltok erről?

(Félre értések elkerülése végett átlagban reggelire valami gyümölcsöt eszem ebédre toros káposzta, levesek leginkább, vacsora pedig tojás, inni csak vizet iszok ezzel az étrendel híztam el)

20L



#fogyás #hízás #Napi 1x étkezés
2021. febr. 13. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
59%

Sokáig kevés kalórián voltál, a szervezeted éhezett, és most hogy megint rendesen eszel eszeveszettül tartalékol hátha megint lesz olyan időszak amikor nem kap elegendő táplálékot.


Talán az segíthet ha elkezdenél valamit sportolni, nemtudom mennyi vizet iszol de azt is megemelhetnéd.(20kg testsúlyonkénti 1liter ajánlott, tehát egy 40kg-os embernek 2liter)

talán ha lassan emelsz a kalória bevitelen hozzászokik a szervezeted és kisebb mértékű lesz a hízás.

De minden nap legyen meg a háromszori étkezés. Sok zöldség, gyümölcs, teljes kiőrlésű kenyerek, tojás, sovány sajtok, zsírszegény túró, tej.

2021. febr. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%

Napi 1x ettél idáig, csoda hogy még jól is érzed magad..

Úgy változtass ezen, hogy minden héten + 50 kcallal eszel többet, a szervezeted hozzá fog szokni ehhez.

2021. febr. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha 40 kiló felszaladt, mindenképp ajánlott orvosi kivizsgálásra menni.
2021. febr. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!