Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért történik ez a szervezete...

Miért történik ez a szervezetemmel?

Figyelt kérdés
Tavaly márciusban 125 kiló voltam, elkezdtem "diétázni" nagyon keveset ettem, egy nap csak 2 szelet natúron sütött csirkemellet ettem, és ritkán bűnöztem, most vagyok 70 kiló, tartani szeretném a súlyomat de akármennyit eszek csak fogyok tovább.. látom magamon hogy folyamatosan egyre jobban látszódnak a bordáim, kinnt van a csípő csontom, úgy érzem tönkretettem a szervezetem, sültkrumpli, kolbászt meg csokit zabálok egész nap, csokit is nutellába mártogatom és sok kenyeret is eszem (4-5 szelet naponta) meg kólát iszok, 2 nagy tejeskávé mézzel és cukorral és társai. és van hogy egy nap 2x megyek rendesen nagy WC-re, ráadásul hisztis lett a szervezetem és minden szartól felpuffadok annó nem volt ilyen bajom.. és pont ugyanúgy szédülök amikor lehajolok és felállok a székről mint amikor keveset ettem, és a kedvem és közérzetem is rossz, valakinek bármi tapasztalata? pénteken elmegyek a háziorvoshoz és kérek beutalót vérvételre

2021. febr. 13. 19:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
voltam kivizsgálásokon, szívritmus zavar lett a diagnózis, vérkép, hasi UH és röntgen is kifogástalan lett
2021. febr. 28. 11:53
 12/13 anonim ***** válasza:

A szívritmus zavar nemhinném hogy emésztési panaszokat okoz. Persze én csak egy laikus vagyok, nem hozzáértő doktor.

Azonban nem ajánlom a szemét ételek fogyasztását mint például a nutella, Kóla és társai. Lehet leszavaznak.. Mert a súly szempontjából persze lehet enni egy kis nutellát meg inni kólát mértékkel, de az egészséged érdekében, hidd el, ha el tudnád hagyni ezeket az ételeket a szervezeted meghálálná. Lehet megszűnnének az emésztési gondok is. Próbáld ki, hogy mindent otthon próbálsz elkészíteni, adalékanyag mentesen. Pl házi mogyivaj, vagy jó minőségű házi kolbászt veszel. Egy próbát megérne:)

Nekem sokat segített közérzetileg az hogy elhagytam a tartósítószeres ízfokozós dolgokat.

2021. márc. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszönöm! mindenképpen kipróbálom :)
2021. ápr. 3. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!