Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra mellett is lehet...

Fogyókúra mellett is lehet enni valami nasit vagy sütit?

Figyelt kérdés

szisztok, csak azt kérdezném hogy van e olyan csoki, vagy sütemény vagy akár csak háztartási keksz ami nassolható film vagy ilyesmi közbe?

fogyókúrázom, lemondtam minden cukros dolgoról, péksütemény , kenyér,

szóval a célom a fogyás, csak megkérdezem hátha van akinek van valami ötlete :)



2021. febr. 17. 09:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
Nincs nasi, 5-6 étkezés van. Abba max tk+cm mentes termékek jöhetnek szóba. Esetleg Aldis csicseriborsó. De akkor sem 2 étkezés között.
2021. febr. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%

https://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__1..


https://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__1..


Most már állj le, komolyan. Két oldalnyi válasz érkezett az egyik kérdésedre, amik abszolút használhatóak voltak. Gondolod, hogy ha minden nap felteszel 2 kérdést, egyszer csak valaki azt fogja írni, hogy egyél egy vödör Nutellát vaníliás karikával és fogyni fogsz? Vagy mire számítasz?

2021. febr. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

utolsó, egyáltalán nem, az elözőbe volt konkrét kérdés egy konkrét termékről, és ott kaptam arra választ ,

ha elolvasod a kérdést mielőtt kötekednél akkor látnád hogy most ötletet kértem hogy ki mit mond? mert biztos nem én vagyok az egyetlen aki ne akarna megenni valamii nassolni valót vagy édeset is nap közbe, szóval ha nem tetszik a kérdésem, akkor nem kell rá válaszolni :)

2021. febr. 17. 09:47
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nassolni, csak akkor azt nevezd ki uzsonnának, és akkor edd.

Én szoktam 70%-os étcsokit enni, vagy egy bögre kakaót, de pár szem keksz is belefér egy almával, de egy pici tányér csipsz is, csak férjen bele az aznapi keretedbe. Tehát ne aznap akarj nassolni, amikor már becsúszott egy sültkrumpli ebédre. 3:)

2021. febr. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
98%
Ha belefér a kalóriakeretedbe, és nem borulnak fel a fő tápanyagok, akkor bármit ehetsz. Gyakorlatilag viszont nem, mert egy film közben lazán be lehet vágni 600 kalóriát nápolyiból, ami egy nő szokásos fogyókúrás keretének fele, ezért így már nem lesz megvalósítható a napi megfelelő étrend.
2021. febr. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
rendben kőszi a válaszokat nektek :)
2021. febr. 17. 09:57
 7/18 anonim ***** válasza:
2021. febr. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%
Azt lróbáld meg megérteni, hogy nem lehet b4szni is, meg szűznek is maradni😃. Döntsd el neked mi a fontosabb és aszerint élj.
2021. febr. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Attól függ mit hívsz "nasizásnak". Én a tízórai és az uzsit nasinak hívom, hiszen azok csak pici köztes étkezésekre számomra, a főétkezések között. Viszont! Ez nem jelenti azt hogy itt össze vissza zabálok. Létezik számos alternatíva manapság Pl sovány túró krém kis kakaóporral, protein palacsinta, szaffis péktermékek amiket otthon is elkészíthetsz és beleillesztheted az étrendedbe, hogyha nagyon éhezel valami édesre. De nasizhatsz akár pár gram olajos magvat, vagy alacsonyabb cukortartalmú gyümölcsöt.

Sokan esznek pár kocka csokit, vagy cukros édességet mértékkel diéta alatt. Valakinek beválik, személy szerint én nem preferálom. Ha kalória csökkentette érkezem igyekszem minél tisztábban tenni azt. Így könnyebb tartanom a diétát:)

2021. febr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
En simán nasizok fogyokura alatt. Persze nem hétpofára tömöm magam, de pl tartok itthon cukormentes tk Gullon kekszet és beosztva heti 1 csomaggal eszek meg. Akkor néha Szafi csokit szoktam, a fekete erdő szeletet venni. Ennyi nasi simán belefer és ugyanúgy fogyok!
2021. febr. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!