Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hét alatt csak fél kilot...

3 hét alatt csak fél kilot fogytam. Ez nem tul keves? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 eves lany vagyok 158cm 52 kg, 5 kgt szeretnek fogyni, de foleg formasodni szeretnék(léfyszives ne mondjatok hogy ez jo suly es h nem kell fogynom stb., mert nagyon sok zsír vyn rajtam es kb 60 kilosnak nezek ki) Szep lassan kezdek egeszseges eletmodot kialakitani. De kaloriadeficitben voltama legtibb nap(par nap kivetel volt)

Kesobiekben befog jobban indulni a fogyas?



2021. febr. 18. 18:18
 1/9 anonim válasza:
76%
Ez jó súly. Nem kell fogynod. Stb.
2021. febr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell fogynod, lehet, hogy löttyedt vagy és zsírosnak nézel ki itt-ott, de akkor formásodni kell, edzeni, abbahagyni a szemét kaját és a döglést nem pedig felesleges fogyókúrák a kezdeni.
2021. febr. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9%
#1, #2: dehogynem
2021. febr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Hat azt az utcso par kgot a legnehezebb leadni. De 3 het alatt fel kg az semmi. Valami akkor nemjo. Vagy az edzes/kardio keves vagy az etrend nemjo. De azislehet h csak te kepzeled be. Vagy formalodtal de a sulyod alig valtozott. Van az ugy.. kit izgat a merleg. A tukor szamit
2021. febr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen alacsony súlyból nehéz fogyni. 158 cmhez tökéletes az 52 kg. Járj el sportolni rendszeresen, de ne a fogyás miatt. Igy tökéletes alakod lesz.
2021. febr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Nem fogsz tudni ebből gyorsan fogyni, az tuti biztos. Egyszerűen tényleg túl alacsony a súlyod hozzá. Egyél súlytartó mennyiséget, kezdj el futni, erősíteni, ismerkedj meg az alapgyakorlatokkal, és pár hónap alatt jelentősen szebb formáid lesznek. Hidd el. 156 centi vagyok, de 52 kilósan már rajzolódnak a kockák a hasamon, és 60-as derekam van.

Arról nem is beszélve, hogy ha nagyobb az izomtömeged, akkor a felesleg leadása is sokkal könnyebb lesz, mert az izom energiaigényes szövet.

2021. febr. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
szia! mivel normális súlyon vagy és nem vagy túl súlyos így a fogyás lassabban indulbe nálad. minden szervezet máshogy működik. de lehet túl kevés a kalória amit beviszel így túlélő módba lépett a tested és ezért nehéz a fogyás. javaslom hogy egy nap egyszer kétszer emeld meg a kalóriákat hogy mozgásban tartsd az anyagcseréd és a tested ne érezze magát veszélyben!
2021. márc. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
bocsánat félre írtam egy *héten
2021. márc. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Élsz még kérdező?
2021. márc. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!