Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 170cm magas és 102Kg vagyok...

170cm magas és 102Kg vagyok és férfi. Le szeretnék fogyni. Szerintetek mi volna az ideális súly nekem?

Figyelt kérdés

Milyen módszerrel kezdjek bele? Mert a futást jelenleg a rossz lábam végett nem igen bírnám.

És Diétának mit ajánlotok?



2021. febr. 20. 01:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha fogysz valamennyit, a lábad is javul.
2021. febr. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mozgásformák amiket kerülj:futás, különösen betonon

guggolás, lépcsőgép, ugrókötelezés


Ami kevésbé terheli a térdet: evezés(evező gép), séta, (szoba)bicikli, talajtorna, súlyzós edzések.


Szerezz be egy minőségi futócipőt, és a térdedre ilyen fánkos térdvédőt ami fogja a térdkalácsodat.

2021. febr. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a 160 g-os "cukorbeteg" diétát javasolnám neked kiindulási alapnak, elég jó szabályokat fektet le. Mivel nagy darab vagy, eleinte szerintem 200 g ch is beleférhet neked, és mellette fogynál is, de ezt neked kell kiszámolni. És max. hetente fél kg mínusz! Számold ki, hogy mennyi kcal-ra van szükséged így, és tartsd be. Napi 3-5 étkezés legyen meg, az utolsó és az alvásod közt legyen meg a 2.5 óra. Sok sikert!
2021. febr. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
70-80kg az idealis ha szedsz fel egy izmot is kozbe. Dieta, kardio, sulyzos edzes.
2021. febr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!