Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik elérték a céljukat;...

Akik elérték a céljukat; milyen gyakran tartotok csalónapot?

Figyelt kérdés
Szükségetek van rá egyáltalán? Vagy nem is csalónap, inkább nap mint nap a 80/20 elvét kővetitek?

2021. febr. 22. 09:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
94%
#7 én ugyan nem pontoztalak, de azért jó nagy ostobaságot írtál. Az ember nem azért eszik bizonyos ételeket, mert azok egészségesek. A sütit tojás nélkül pedig no comment...miért pont a legegészségesebb, legértékesebb hozzávalót hagyná ki bárki is?
2021. febr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
91%

Én nem pontoztalak le de azért válaszolok:


"Ha valami egészségtelen, miért kéne egy kicsit is ennem belőle?"


Te iszonyú szerencsés vagy!!! Nagyon nagyon irigyellek!!

Sajnos a legtöbb ember nehezen áll ellen azoknak az ételeknek, amiket finomnak tart.

Ma pl. szembejött velem egy langalló.... ráadásul a finomabb fajta.. na akkor ott talán akkor nem ettem volna csak meg, ha rá van írva, hogy megérgezett...


Sajnos sokan küzdünk azzal, hogy nem tudunk nemet mondani arra ami ízlik.

És ugye mondhatnánk, hogy oh hetente egyszer nem baj.. csak ez inkább napi probléma :D


Szóval csak azért lettél lepontozva, mert a szerencsések közé tartozol, így nem tudsz segíteni ebben a témában, hisz nem érzed át a problémát :)

2021. febr. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
33%

#11

"A sütit tojás nélkül pedig no comment...miért pont a legegészségesebb, legértékesebb hozzávalót hagyná ki bárki is?"


Én nem tartom egészségesnek, de ez a kérdés nem erről szól. Ha gondolod privátban megbeszélhetjük, de nem offolnám szét ezzel a kérdést.


Tekintsünk el a tojástól akkor. Mi ebben az ostobaság? Miért nem csinálsz cukormentes süteményt, ha édességre vágysz? Megkapod az ízt és nem is kell csalni. Hol itt a gond?


#12

"Sajnos sokan küzdünk azzal, hogy nem tudunk nemet mondani arra ami ízlik."


Akkor tőled is megkérdezem. Miért nem készíted el más módon, hogy egészséges legyen. Lásd cukormentes sütemény. Ugye nem árulok el titkot azzal, hogy nem csak és kizárólag cukorral lehet édesíteni? Én datolyát használok.


Langallót még nem készítettem házilag, de szerintem teljeskiörlésű lisztből lehetne valami hasonlót sütni, aztán megpakolni a feltétekkel. Lehetőleg olajmentesen sült feltétekkel, nem zsírban tocsogó baconnel. :D

2021. febr. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#13-nak válaszolok

#12 vagyok


Itt a gyors kielégülésen van a hangsúly, amikor "szembe jön" veled valami amit ott és akkor megkívánsz.


Nekem az nem okoz általában gondot, hogy otthon mit készítek el, évek óta nem sütöttem palacsintát és hasonlókat. (bááár nekem nem is kell főzni családra)


A legnagyobb gond inkább az, ami nem otthon készül.

És ha a barátokkal kimegyünk a közeli tóhoz, akkor iszonyú nehéz nemet mondani a melegszendvicsre és a fagyira.

Vagy amikor a kerti partin sorra sütik a pizzát.

Vagy anyu majonézes krumplit csinál és megkérdezi kérek-e...


Valamire nemet mondani huh az az embert próbáló feladat.

2021. febr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!