Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Életmódváltásnak van értelme...

Életmódváltásnak van értelme mérleg nélkül?

Figyelt kérdés
Kb. másfél hónapja váltottam életmódot, de igazából azt se tudtam hány kilóról indultam, és hogy most mennyi vagyok. Annyit tudok, hogy olyan 100-105 kiló körül lehetek a régebbi mérések alapján. Igazából változást nem látok magamon még, csak ha a másfélhónapja és a most készült képemet egymás mellé rakom, akkor az arcomon már látszik. Szerintetek érdemes lenne vennem egy mérleget? Motiváció szempontból van értelme?
2021. márc. 1. 20:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Tőled függ, hogy mi motivál. És szuper az eddigi eredményed, gratulálok!

Egyébként azzal is tudod magad motiválni, ha csinálsz képeket (natúr fal előtt, görnyedve, kitolt hassal, kényelmesen). És ha csinálsz mondjuk egy hónap múlva, fogod látni a változást. No meg ha még többet sikerül fognyi, akkor hosszú távon is otivál. Nekem vannak ilyen képeim és volt, hogy a mérleg két hónap alatt egy kilót ment le, de egy teljes ruhaméretet fogytam, mert nagyon sokat sportoltam és izmot szedtem fle. Tehát a mérleg ilyen szempontból akár csalóka is lehet. A másik hogy fix helyeken leméred a körméreteid (mell alatt, vádli, comb, karok, csípő) és ezzel hasonlítgatod az eredményeket

2021. márc. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!