Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy ne legyek mindig éhes?

Hogy ne legyek mindig éhes?

Figyelt kérdés

Dietetikus összeállított nekem nyáron egy étrendet amivel fogytam is kb 20 kg-ot.

De azóta mindig korog a gyomrom. Hiába eszek napi 5 ször egészségeset.

Gyakran arra ébredek hogy éhes vagyok, munkahelyemen Tízórai után 30 perccel mindig megszólnak korog a gyomrom...

Jelenleg 95 kg vagyok. 198 cm 27f


2021. márc. 3. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Érdemes lenne a dietetikust felkereseni és kérni egy másik étrendet. Vagy viszel magaddal egészséges rágcsákat, szárzellert, uborkát és hasonlókat, amiknek minimális a kalória tartalma.
2021. márc. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérj új étrendet. Ezzel a fogyás volt a cél (gondolom), most már a szintentartáshoz kell.
2021. márc. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Mit eszel? Milyen az étrended? Nekem fogyáskor ami segített az a nagy mennyiségű hús és zöldség. 110kg-ról mentem le 80-ra. Mikor összeraktuk az étrendemet és az első nap megvásároltam hozzá mindent, hirtelen nem is tudtam hogy fogom tudni megenni. Mennyiségre 2-szerese lett, mint amit addig ettem. Úgy nézett ki ez, hogy 900 gramm (nyersen) hús (különböző félék, folyamatosan variáltam), már nem emlékszem de úgy 200 gramm rizs, meg 1 kg zöldség (uborka, saláta ilyesmik). Kalóriára jóval kevesebbre jött ki mint az addigi étkezésem, mivel a húsban alig, a zöldségben meg szinte semmi kalória nincs. Nekem ez nagyon bevált, az első héten még problémát is jelentett kicsit hogy megegyek ennyi kaját. De szépen fogytam tőle, heti 1 kg körül. Mellette persze volt edzés heti 3x, + 2x aerob is.
2021. márc. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbálj ki valami mást. Hús/ zöldség kombóval én is éhes maradtam mindig. Megdobtam zsírral és megoldódott a probléma. Salátákat olajos magvakkal. Így Laktat.
2021. márc. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is új étrend kell. Ha normálisan személyre van szabva, nem lenne szabad éhezned.


Esetleg nem lehet hogy sok a savad? Összetéveszthető sokszor az érzés ( korgás, éhségérzet,ehetnék) az éhséggel.

2021. márc. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!