Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jól haladok? Esetleg valami...

Jól haladok? Esetleg valami tipp, változtatás?

Figyelt kérdés

Jelenleg 21 vagyok, 190cm és 118kg, 122kg-n indultam kb 3 héttel ezelőtt. A zsír%-om 28% körüli, még kb 26 kg-t akarok fogyni idén úgyhogy bele kell húznom. Jelenleg változó mennyit eszem, 1600 és 2200 kalória/napra tehető ez a mérce, mellette 3-4 naponta edzek egy órát, ahogy időm és energiám engedi. Próbálok egészségesebben enni, de ha pl épp nem volt lehetőségem úgy vásárolni, 2 szelet kenyér (gluténmentes, glut.érzékeny vagyok), vékonyan vaj, felvágott és tej vacsorára, reggelire rántotta és kávé, ha volt lehetőségem rá, akkor reggelire szintén tojás kávé, vacsorára zabkása banánnal, egyéb gyümölcsökkel, nap közben meg vagy 2 almát, vagy 2 narancsot, vagy 1cs csípős mogyit eszek. Tudom, elég béna egy "étrend", de jelenleg ez a legjobb amit ki tudok hozni a tárcámból és időmből. Remélhetőleg ez egy fél éven belül változik, mert hamarosan "előléptetési időszak" lesz a cégnél ahol vagyok és a főnököm már említette, hogy előléptetne engem szivesen, ez meg pénzben igencsak nagy ugrás lenne számomra.

Addigis szivesen fogadok tanácsokat, ötleteket, min változtatnátok, ilyesmi!

Az ilyen semmit mondó, "Hát ez szar" jellegű kommentekből nem kérek. Hogyha leszólod, rendben van, feltéve ha meg tudod indokolni miért az és hogyan változtatnál rajta.


2021. márc. 7. 21:10
 1/1 anonim ***** válasza:
4%
Általában miket szoktál enni egy nap?
2021. márc. 8. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!