Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ugrókötéllel lehet fogyni?...

Ugrókötéllel lehet fogyni? Valaki fogyott már vele? (Mellette edzek és futni járok, diétázom is) 17/L

Figyelt kérdés

2021. márc. 9. 22:29
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

#9 nagyon szépen köszönöm! Sokat segítettél! A 20-30 percet gondolom szünetekkel ugye? Mennyi szünetet tartottál, és mennyit ugráltál egyhuzamban? Kardiot hány naponta csináltál? Szombat és vasárnap általában miket ettél és hány kalóriát? Szombat és vasárnap is ugráltál? Hány napot ugráltál egy héten?

Én is így szeretném, hogy hétfő kedd szerda csütörtök szombat vasárnap 1200-1500kcal, pénteken pedig egy csalónap, amikor azt eszem amit szeretnék (ez kB 2500-3000kcal biztos lenne), szerinted így én is fogyhatok és formásodhatok? Téged mennyire "hátráltattak" a csalónapok?

2021. márc. 10. 22:33
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

#6 vagyok anno én is sokat fogytam ugrókötelezéssel ÉS súlyzós edzéssel. Meg persze diétával.


En úgy csináltam hogy ugráltam egy percet, aztán egy perc pihenő, egy perc ugrálás, egy perc pihenő és 10 percig. Aztán növeltem.

1,5 hónap alatt fogytam 6 kg-ot

2021. márc. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

6perc folyamatos ugras volt nekem aztan 1-2perc piheno kb :) kardiot csak 3 x csinaltam egy heten es csalonapon enis megettem tuti annyi kaloriat amennyit te irtal mert csoki suti chips mogyi tesztas kaja minden volt persze nem egy nap mindet hanem 2napra osztva szomat vasarnap nem ugraltam es 4x csinaltam egy heten a kotelet 3x meg ugye kardioval kiegeszitve

Szerintem te is fogyhatsz es formasodhatsz ezzel es valoszinuleg fogyhattam volna gyorsabban is ha nem tartok 2 csalonapot de biztos vagyok benne hogy pont ezek miatt lett tartosabb is amit leadtam :)

2021. márc. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

#13 nagyon nagyon szépen köszönöm! Nagyon hálás vagyok most neked, köszönöm szépen a segítséget😊😊

Akkor én is tartok egy csalónapot, így talán könnyebb lesz ez az egész, de nagyon elhatároztam most magam és sikerülni fog😊

Azóta is ugrókötelezel még?:)

2021. márc. 11. 10:21
 15/17 anonim ***** válasza:
Igen, bár abba hagytam egy kis időre, de újra elkezdtem :) és nagyon örülök hogy segíthettem <3
2021. márc. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Amikor abbahagytad nem hiztal vissza semennyit?
2021. márc. 11. 16:22
 17/17 anonim ***** válasza:
Híztam, de nem amiatt hogy nem sportoltam, mert mást ugyanúgy mozogtam márcsak azért is mert engem boldoggá tett a mozgást, de az étkezésre nem figyeltem oda. :) Viszont ahogy idősödöm meg gondolom ahogy átformált a mozgás(2évig tartottam a diétázást meg rendszeres mozgást) nem úgy látszik rajtam az a plusz kiló, sokan észre sem veszik maximum a párom hogy nagyobb lett a mellem :D
2021. márc. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!