Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nap mennyi időt kellene...

Nap mennyi időt kellene rászánom ha ugrókötelezéssel akarok fogyni? (21/F)

Figyelt kérdés
Illetve írnátok ugróköteles edzéstervet?
2018. júl. 15. 01:08
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Semennyit, ha 1500kcalt fogyasztassz naponta, már azzal is fogsz fogyni.
2018. júl. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kezdetnek 20 perc jó lesz.
2018. júl. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Eleinte úgyse fogod 5 percnél tovább bírni :-)


De szerintem sehogy nem tudsz annyit ugrókötelezni egy nap, hogy amellett az étkezésre már ne kelljen figyelned. Szóval a válasz az, hogy attól függ, mennyit eszel.

2018. júl. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Először az étrended tedd helyre. Megfelelő táplálkozás nélkül semmit nem ér az ugrókötelezés.
2018. júl. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3.-Mint ha csak az legelső barátnőmet hallanám :'D, Köszi mindenkinek a választ , esetleg tudnátok írni 1500kcal napi menüt? :D
2018. júl. 15. 15:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Én futni kezdtem de marhára nem tett jót az izületeimnek, én is inkább a kalóriaszámolást javaslom, az nekem is bevált.
2018. júl. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha kitartó vagy az ugrálókötelezéssel, akkor biztosan rengeteget tudsz fogyni :)

de már napi 10 perc is csúcs!!! :)


1500 kcal étrend... ébredéstől 12-ig egyél 500kcal-t, utána délig 500-kcal-t, 12 és lefekvés között további 500 kcal-t... :) :) :)


na jó, keress rá az alábbi ételek kalóriamennyiségére és azon belüli mennyiséget edd.


reggeli lehetőségek

- tojás

- baromfi sonkaféle

- teljes kiőrlésű pékárú, extrudált kenyér

- zabpehely

- sovány tej/ natúr sovány joghurt

- gyümölcs

- gabonák


ebébek lehetnek

- szárnyas sovány húsok (pl. csirke, pulykamell) a lehető legdiétásabban elkészítve

- köret: basmati vagy barnarizs, kuszkusz/bulglur, teljes kiörlésű tészta, ritkán burgonya/édesburgonya főzve (max. tepsiben sütve)

- főzelékek - saját magukkal besűrítve

- levesek, rántás nélkül

- tojás, sütőben sült (saját zsírjában sült) ételek

- saláta, saláta, saláta (görög, cézár, ilyen olyan)

- rántás sose, habarás ritkán...


vacsi

- valami könnyű, vagy fárasztó nap végén olyan szénhidrát, ami sok rostot tartalmaz

- pl. vacsi lehet saláta

- lehet zabpehely, műzli, ami főleg magvakból van, te kevered ki

- lehet tojás és sován hús, sonka

stb.


sose egyél

- kristálycukrot, porcukrot, nádcukrot, fruktózt, mézet, szőlőcukrot... stb. olyan ételt, amiben hozzáadott cukor van

- sose egyél finomra őrölt lisztet, vagy ami ezzel készült - pékárú, tészta, kalács, süti, piskóta. sok pékárú teljes kiőrlésű, rozs, tönköly néven fut, de csak 10%-a a jóféle, a többi sima liszt, na ezeket is inkább hagyd. vagy csinálsz otthon saját kenyeret, vagy eszel extrudáltat... pl.

- ízfokozó étvágyat csinál. ezért minden kaja, ami kifőzdés, vagy ételkihordós, fejeltős. tilos az, amire ez van írva az összetevők vége felé - ízfokozó/nátrium glutamát. na az felejtős, rohadt nagy étvágyat csinál!


szerintem az állati zsíradékok kicsit beleférnek - pl. szalonna, disznózsír, zsíros tejszín, tej, tojás. nem ezt kell hétpofára enni, de nem is szabad kihagyni.

amit jó kihagyni az a növényi olaj, pl. napraforgó, vagy éppen a margarin, ami amúgy napraforgó olaj. lehet néha tökmagolaj, olivaolaj... de ha tudod az étel a saját zsírjában készüljön.

ezek mind jó dolgok.


a nyers zöldség, gyümölcs, magvak, gabonák a legjobbak a szervezet számára.


kemény dolog az ugrálókötelezés... :)

2018. júl. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!