Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges így fogyni egy...

Lehetséges így fogyni egy túlsúlyosnak?

Figyelt kérdés
Tiszta étkezés + ez alapján a videó alapján edzés (egymás után többször). [link]
2019. júl. 22. 21:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Kérlek, ha van valami jó tanácsotok osszátok meg velem:)
2019. júl. 22. 21:38
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez és az ilyen jellegű edzések a hasizom (vagy egyéb célzott izomcsoport) erősítésére vannak, nem a fogyásra. Persze tök jó, csináld, erősödnek a hasizmaid, meg valamennyi (kevés) kalóriát elégetsz ezzel is, de nem ettől fogsz fogyni. Inkább csinálj teljes testedzést, elsősorban erősítőt (saját testsúlyosat vagy súlyzósat), illetve a fogyásra isteni a HIIT, keress rá. Ha nagyon sok felesleg van rajtad, akkor viszont figyelj az ízületekre, ne egyből ugribugrival kezdd, hanem sok sétával!
2019. júl. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ment a zöld kéz!, 😊
2019. júl. 22. 22:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Elmondom, hogy az első 1 perc után kifogod köpni a tüdődet is, mert igen, így baromi egyszerűnek tűnik, de nem az :D Én is így voltam, pedig túlsúlyom sincs... :/ Úgyhogy ne keseredj el, ha nem bírod végig csinálni.
2019. júl. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább járj el futni. Messze a leghtásosabb zsìrégető+formáló edzés.
2020. máj. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!