Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen mozgást ajánlotok...

Milyen mozgást ajánlotok fogyókúrához hogy megmaradjanak az izmaim?

Figyelt kérdés

sziasztok, az lenne a nagy kérdésem hogy milyen mozgást ajánlotok diéta mellé hogy az izmaim megmaradjanak?

szoba biciklim nincs, van 2db 3kg os sújzóm. meg van a közelbe focipálya ahol futni tudok meg van ilyen kinti gym féleség, korlátok húzóckodni meg ilyenek, de oda az idő miatt nem tudok minden nap kimenni.



2021. márc. 23. 14:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez szinte én is lehetnék, majdnem minden adat stimmel(t). Nem kell aggódj, hogy elveszted az izmod, mert nincs. Kalóriadeficit és fehérje kell a mozgás mellé, és karácsonyra kész is leszel. Nekem a kajával nem volt bajom szerencsére, az édességek elhagyása megoldotta a kalóriatöbblet problémáját. Napi 5-6x mozgok szűk zárt térben. Otthoni dolgokkal, akár egy zsugor vízzel, meglehet oldani mindent. 70-ről lejöttem 60-ra.

A mozgások pedig a legegyszerűbbek, fekvők, guggolások, tolóckodás, felülés... ezek szép alakot tudnak csinálni. Ha nekem 0 felszereléssel pár négyzetméteren sikerült, akkor neked is fog.

2021. márc. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Elírtam, heti 5-6x mozgok*
2021. márc. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
#11- énis remélem vagyis akarom hkgy sikerüljön, tenni is fogok érte, karácsonyra? olyan sok idő lesz ezt a 12kilót leadni? én ilyen havi 4-5 kilót szeretnék :/
2021. márc. 23. 22:43
 14/25 anonim ***** válasza:

Igen, az a Karácsony reális.


Havi 4 kiló nagy túlsúly esetén szokott lenni, pl ha 120 kilóról próbálnál lefogyni.


A te esetedben szerintem abszolúte reális ez.


Én 74ről próbálok leadni 15 kilót addigra, és nem sanyargatom magam.

2021. márc. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
*84ről
2021. márc. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
32%
Hiába eszel ennyi fehérjét, sajnos a test nem tud ennyit hasznosítani. A zsírt csökkentsd le, ch legyen a legtöbb, de a legfontosabb a kalória deficit. A 3 kg is elég kevés súlyzózni. Próbálj saját testsúlyos edzést csinálni helyette. Egyetértek az előzővel, Karácsonyt célozd meg.
2021. márc. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
ilyen sok idő lesz? :( szomorú kicsit, de hát akkor ez van sajnos, sok az 50gramm zsír?
2021. márc. 23. 23:11
 18/25 anonim ***** válasza:
32%
Zsírban lemmennék 30-35 körülre, fehérjében pedig 80 körülre, többi szénhidrát. Egyébként a makró számolgatásnál sokkal fontosabb, hogy egészséges, teljesértékű ételeket egyél. Sok zöldség, gyümölcs, teljeskiörlésű gabona.
2021. márc. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sok.


Arra ügyelj, hogy vagy ketózist csinálj, vagy azér vigyél be szénhidrátot, még ha low carb az a diéta, akkor is. A ketózisból ki-be lengeni nagyon rossz, vagy csináld, vagy ne.


Nekem pl az működik, hogy ügyelek rá hogy legyen minimum 100g ch, és nem több sokkal, de a fehérjét néha kicsit túltolom.

Tapasztald ki neked mi működik.

2021. márc. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

akkor a zsírt leviszem 35grammra és akkor 100gramm ch és 80 fehérje,


énis olvastam hogy elég 1g/tskg fehérje :)

2021. márc. 23. 23:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!