Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A hét melyik napját tartjátok...

A hét melyik napját tartjátok a csalónapotokat?

Figyelt kérdés

#csalás #csalónap #Csalóhimihami
2021. márc. 26. 11:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Kérdező...*
2021. márc. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
#10 1 éve kezdtem el életmódot váltani, nem osztom azt észt😊 amúgy igen fogytam is, de súlyban ez nem igazán látszik mert sok izmot szedtem fel:)
2021. márc. 26. 12:15
 13/20 anonim ***** válasza:
63%
Az összeset.
2021. márc. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartok csalónapot, mert csak elszaladna velem a ló.


Néha kis mennyiségű egészségtelen kaja belefér...de nem egy egész nap.

2021. márc. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
27%
Király vagy
2021. márc. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
84%

Oké, látom bárki bármit ír, ami nem egyezik a te véleményeddel instant lepontozod. Végülis mindenki a saját hülyeségét csinálja, az ő dolga. Mondjuk érdemes elgondolkodni rajta, ha mész az autópályán és mindenki szembe jön veled, lehet, de csak lehet, hogy mégsem az a több száz ember a hülye...


Egyébként mi az, hogy a diétázókhoz szól a kérdés nem az egyszerű emberekhez? Aki diétázik az egyből kiemelkedik az "egyszerű emberek" közül vagy mi?


De ha ilyen jó vagy megtennéd, hogy leírod légyszíves hogy néz ki egy sima hétközi, nem csalónapos étkezésed és sportolási rutinod, hátha valakinek segítségére lesz.

2021. márc. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
79%
Diétázom és nem tartok csalónapot. Nincs rá szükségem. Ilyen válaszlehetőség viszont nincs. Nem tekintek úgy az ételre sem, hogy "csalás".
2021. márc. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nincsen csalónapom, mindennap eszem olyasmit ami jólesik, csak nagyon keveset.
2021. márc. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nekem nincs csalónapom, sem csalóétkezésem. 1,5-2 éve váltottam életmódot, leadtam 20 kilót. Nincs szükségem ilyenre, mert úgy tervezem meg az étkezéseket, hogy minden nap finomakat eszem és még valamennyi nasi is belefér. Természetesen nem péksüti/fánk/pizza/chips, de saját készítésű egészséges alapanyagokból készült édességeket gyakran eszem. Így nem sóvárgok semmi után, nem érzem azt, hogy hiányoznak a régi kedvencek.
2021. márc. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
#19 miket szoktál készíteni?:)
2021. márc. 26. 22:48
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!