Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Baj ha fogyókúra alatt sokat...

Baj ha fogyókúra alatt sokat alszok?

Figyelt kérdés

sziasztok,

16/8órába bőjtölök,

ami nekem azt jelenti hogy 12:00kor eszek elsőnek és mqximum 20:00ig eszek.


de amikor nem dolgozok van hogy 3-4-5 napig kb 12óráig alszok.


de persze ilyenkor nem nyúlok rögtön a hűtőbe, például ma is 17:00kor ettem elsőnek,


de baj ha eddig alszok?

gondolom nem ugyanolyan mintha felkelnék reggel 8órakor és úgy nem ennék 12óráig, minthogy átalszom az egész bőjt időszakot. nem?


ninca bajom a bőjtel, sőt amugyse szoktam reggelizgetni. A kérdésem nem a bőjtel kapcsolatba van.



2021. ápr. 2. 17:02
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
#10-es köszi a nagyon segìtő választ, most nem fogok reagálni rá mert most nem az a nap van..majd legközelebb.
2021. ápr. 2. 18:26
 12/21 anonim ***** válasza:
59%

Ha hajnal 2kor fekszel le ne csodálkozz ha délben kelsz. Én ha 11kor fekszem le este, reggel 10kor birok csak kimászni az ágyból.

Napi 9 óra alvás egyébként szerintem egyáltalán nem sok.

2021. ápr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Egyetértek a #10essel
2021. ápr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem értem mit szidod őket #14es, teljesen igaza van a #10esnek, te meg kérdező, idióta vagy!
2021. ápr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
na de mibe van igaza a 10esnek és a 13asnak, mond el mibe van igaza, ne csak beszólni tudjatok egy olyan kérdés alatt amihez köze sincs annak amit írtok
2021. ápr. 2. 19:41
 16/21 A kérdező kommentje:
ne csak annyit írjatok hogy visszahízik az ember, mondjátok el aztis hogy miért,? ne csak irkálni tudjatok, idióták, és a kérdésemnek köze se volt ahoz amit írtak
2021. ápr. 2. 19:41
 17/21 anonim ***** válasza:
95%
#17 azért te szerencsétlen mert ennyi kalóriával éhezteted magad🤦‍♀️
2021. ápr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nem baj, ha sokat alszol. A jó alvási szokásoknak és a kipihentségnek számos jó hatása van a fogyás és az egészség szempontjából is, míg a túl kevés alvás gyakran vezet hízáshoz.

[link]

2021. ápr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
48%

Alváskor a szervezet sok kalóriát éget el, hiszen akkor regenerálódik, feltöltődik, amihez sok energia szükségeltetik.

Tehát semmiképp se baj, ha sokat alszol.

Sok embernek azért (is) nem indul be a fogyás mert alváshiánya van.

2021. ápr. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
95%
Az időszakos böjt nem koplalást jelent, csak a napi kalóriamennyiséget viszi be az ember korlátozott időtartam alatt. Én az epém/májam miatt étkezem így, s a napi 1600kcal mindig megvan, így nem éhezik a szervezetem, csak tud az emésztésem pihenni. Koplalva nem egészséges a dolog, jó hatásai normális mennyiségű és minőségű étkezés mellett jelentkeznek.
2021. ápr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!