Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Félek a fogyókúrától, mit...

Félek a fogyókúrától, mit tegyek ?

Figyelt kérdés
Jó lenne fogyni olyan 5-6 kg-t. Viszont nekem ez csak úgy megy ha kalóriát számolok és keményen elhatározom magam. Az hogy egyek egészségesebben nem jön be. Viszont félek ha keveset eszek legyengitem az immunrendszerem és elkapom a koronát vagy valami kárt teszek magamban pl bekattanok és anorexiás leszek vagy visszahizok sokkal többet nem jön meg nem lehet gyerekem stb . Nem tudom mennyire érthető a problémám . Mi erre a megoldás ?
2021. ápr. 2. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A megoldás a jól összeállított étrend + sport (mozgás). Az étrendnél ügyelni kell a többszöri étkezésre, a gyomor teltségének biztosítására, az evésre irányuló belső késztetések elterelésére sokféle megoldandó feladat biztosításával és persze a jó szorosra húzott derékszíj (ami a tapasztalatok szerint is jó hatású).
2021. ápr. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Fogyj le, no para.
2021. ápr. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig az egyetlen módja, hogy tartós eredményt érj el, az az egészséges étrend, akár számolod a kalóriákat, akár nem.
2021. ápr. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jogosak a félelmeid, mivel sokan tönkretették már magukat koplalással, túl szigorú, egyoldalú étrenddel.

A megoldás egy nagyjából egészséges, változatos étrend, éhezés és koplalás nélkül. Nem tudom, neked miért nem jön be. Nem azt jelenti, hogy csak natúr csirkemellet lehet enni salátával, ha esetleg ezt gondolod. Nekem az vált be, hogy figyelem a makrókat (leginkább a szénhidrátot és a fehérjét), és sok vitamindús ételt eszek. A nasikat, üres kalóriákat, feldolgozott ételeket, finomított szénhidrátokat elhagytam egy időre, de amióta lefogytam, néha teszek kivételt (pl. családi ebédek, vendégségek alkalmával). Emellett itthon szoktam edzeni heti 3x, neked is ajánlom.

2021. ápr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!