Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehetek nagyon vékony?

Hogy lehetek nagyon vékony?

Figyelt kérdés

62 kiló körül vagyok és 165 centi, 16 éves lány. Én most sem látom magam dagadtnak, mert 4 éves korom óta triatlonozok. Nem eszek egészségtelen kajákat, de a sport miatt, mindig kellett többet ennem, hogy legyen energiám. Akik versenysportoltak azok tudják. Mindennap kelhetünk 5-kor, mindennap edzés, versenyek. Szóval nem azért vagyok 62 kiló, mert egész nap a kanapén pihenek. 2 hónapja hagytam abba a triatlont.

49-52 kilóra szeretnék lefogyni, mert nekem nagyon tetszik a törékenyebb testalkat.

Milyen diétával kezdjek? Mennyit egyek egy nap? Mennyit sportoljak?



2021. ápr. 4. 22:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
7es válaszadó: 165 centis magassághoz a 49-50 kg, sovány. Ha nem olyan az alkata az embernek, akkor ez a súly egészségtelen, hosszútávon fenntarthatatlan és csak egészségtelen diétával lehet elérni. Szóval igen, koplalással lehet ezt a súlyt elérni, és utána leirtam, hogy ez miért nem szerencsés, miért egy ördögi kör és mennyivel okosabb dolog nem csinálni. Ha a válaszomtól valaki azt érzi, hogy koplalásra biztatok, ott nagy bajok vannak.
2021. ápr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Nagyon kevés az a 49, én 157 vagyok, törékeny alkat 45-6 kilóval és 49 a célom.
2021. ápr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

49 kg-val rettenet vékony leszel.


55 az vékony, de csinos, de triatlon mellett előbb fogsz összeesni, mint hogy bírd.

2021. ápr. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!