Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akárhogy neki kezdek a diétána...

Akárhogy neki kezdek a diétának akárhányszor tényleg minden 2. nap már rám tör a jojo, sporttal vagy sport nélkül, közbe meg egyáltalán nem éheztetem magam, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Egyszerűen utálom magam nem tudom mit tegyek..

165/65kg, lány



2021. ápr. 6. 18:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mégis elárulnád kicsit specifikusabban hogyan érted, hogy már a 2. napra rád tör a "jojo", mert szerintem enyhe fogalomzavarban vagy.
2021. ápr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy egyből teli eszem magam, pedig nem érzem hogy éhes lennék
2021. ápr. 6. 19:19
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha tippelnem kéne, úgy érted, hogy falási rohamod lesz. Ha falási rohamaid vannak, akkor valamit nem csinálsz jól. Túl keveset eszel, rosszak a makróid, vitaminhiányod van, nem iszol eleget... stb. Ahhoz, hogy pontosabban tudjon bárki mondani, tudnod kellene, mit, mennyit eszel, milyen makrókkal, mit mozogsz, szedsz-e vitaminokat, ásványi anyag pótlást, ésatöbbi.
2021. ápr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mibol all nalad a dieta kerdezo?

Minden kezdet nehez, nekem is kellett 1-2 het, mire megszoktam az uj eletmodom, de mivel nem eheztem, minden tapanyagot bevittem, igy konkretan falasrohamom nem volt.

2021. ápr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hány kcalt eszel egy nap?
2021. ápr. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
1200 körül
2021. ápr. 6. 20:04
 7/12 A kérdező kommentje:
Lehet néha túlzásba viszem az edzést ez nem hiszem annyira befolyásolná :/
2021. ápr. 6. 20:05
 8/12 anonim ***** válasza:

És milyen kajából hiszed be azt az 1200 kcalt?

Valószínűleg a minőségével lesz a baj, mert 1200 kcallal nem kellene, hogy jojozz. De próbáld ki az 1400-at, még azzal is fogsz fogyni, és az lehet tartható lesz.

2021. ápr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Zabpehely, zöldségek, gyümölcs (leginkább alma, narancs), cukor mentes keksz, főtt csirkemell, teljes kiörlésű Kenyér és tészta néha, puffasztott rizs, joghurt, tojás
2021. ápr. 6. 20:17
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

1200 kaloria edzes mellett ehezes kategoria.

Minimum 1500 kaloriat egyel, de ki kene szamolni az alapanyagcsered es ahhoz merten beallitani. En heti 5 edzes mellett (alacsony nokent) 1600 kaloriaval fogyok.

Az etrended pedig legyen valtozatos, keress uj recepteket, nem kell csirket meg zabkasat enni allandoan.

2021. ápr. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!