Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2500 kalória mennyi ételnek...

2500 kalória mennyi ételnek felel meg napi leosztásban?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 11. 10:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
67%

#8 Ez nem trollság, szimpla józan ész. Ezért van annyi túlsúlyos ember Magyarországon, mert úgy "étkeznek", mint te.

Te ennyire buta vagy? Teljesen mindegy, hogy hízik vagy sem valaki ettől az életformától (a többség igen), még maga az életmód teljesen egészségtelen. Ha neked szabad negatív dolgokat reklámozni itt, akkor én is leírhatom az igazságot.

2021. ápr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
180cm/88kg vagyok 40F. Namost ti mit változtatnátok ha egy pár kilót fogyni szeretnék?
2021. ápr. 11. 15:10
 13/16 anonim ***** válasza:

A kérdező feltett egy kérdést, Én speciel csak válaszoltam rá. Ebben nem volt semmi reklám. Ha nem kérdez, nem írnak az emberek válaszokat sem.

Régebben hasonló módon ettem mint a kérdező. Az nekem nem tett jót, így főleg szakember segítségével váltottam arra az étrendre amit most már évek óta tartok, és jól bevált.

Nincs benne semmi extra dolog. Szénhidrát kell, fehérje kell, zsír kell, energia kell. Az egészségem is, és a közérzetem is sokat javult mióta így eszem. (A 4- es válaszban). Sokat fogytam is. De nekem mindegy , hogy ki mit hisz egy névtelen, arctalan oldalon.

További jó kötözködést.

2021. ápr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Most nézem, változott a hozzászólás száma. Jelenleg 3.
2021. ápr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
És milyen étrendet követsz? Mennyit fogytál?
2021. ápr. 11. 15:22
 16/16 anonim ***** válasza:

A 3- mas válasz az enyém. Tojás, hús, sok zöldség, magvak vannak benne. Azt hiszem legutóbb elnéztem a válasz számát.

Szénhidrátszegény, zsírban és fehérjében gazdag étrendet követek dietetikus ajánlásai, és a saját igényeim alapján. 170 kg voltam, most 25 hónap után 85 kilónál járok. Még 20 kilót kell fogynom. Csak idő kérdése. Amúgy minden vizsgálati eredményem ami rossz volt, javult. Jobban is érzem magam.

De ezt az étrendet csak akkor érdemes követni, ha bírod az alacsony szénhidrátbevitelt. Én kifejezetten jobban érzem magam, de ez nem jelenti hogy neked is megfelelő lesz.

2021. ápr. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!