Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hízlal a meki kalória kereten...

Hízlal a meki kalória kereten belül?

Figyelt kérdés

1600 kalóriát eszek naponta amivel a sújom tartom, átlagba normális "egészséges" kaját eszek, zöldségek stb, de emberből vagyok és megkívánok néha ezt azt, és

megettem 2db extra cheesy sajtburgert krumpli nélkül ami kb 1000kcal

ma már csak 1vacsorám lesz ami párolt zöldség lesz, max 300kcal


fogok HIIT zni is 12percet.


nem eszek minden nap ilyen "junk food"ot de most megkívántam és nincs miatta bűntudatom.


de a kérdésem hogy a kalória mennyiséget bőven nem fogom átlépni sőt mozgok is,


de ebbe a 2 szendvicsbe van rengeteg szénhidrát.


esetleg lehetséges hogy hízok ? vagy mivel kalória kereten belül vagyok így nem lesz semmi?



2021. ápr. 9. 16:10
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
ja és azt kifelejtettem hogy ha esetleg lemozgom ma azt az 1000kalóriát? tornázok keményen 1órát? ugrálókötél stb?
2021. ápr. 9. 16:12
 2/23 anonim ***** válasza:
89%

nem fogsz hízni. sőt, ha kevesebb kalóriát eszel vele, mint amennyit elégetsz, akkor még fogyni is fogsz - de nem kell emiatt külön széthajtanod magad az edzéssel.


ha tudsz valamennyire angolul, itt erről egy jó videó. és egyébként a csatornája rendkívül hasznos. nem azért csinálta a videót, mert reklámozni akarta a mcdót, hanem hogy megmutassa, hogy nem baj ez néha.


https://www.youtube.com/watch?v=1yAMU6Y4Iro&t=990s&ab_channe..

2021. ápr. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%
Kalórián belül semmi nem hizlal. A mekis kaja alapból nagyon sós (bár lehet főleg a krumpli), ami miatt tarthat vissza vizet a szervezeted, de semmi gáz nincs belőle.
2021. ápr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
rendben köszi a gyors válaszokat akkor nem gyötröm magam :) szép napot nektek :3
2021. ápr. 9. 16:21
 5/23 anonim ***** válasza:
21%
Van különbség kalória és kalória közt, de úgy látom ezt itt gyk-n sose fogják megérteni az emberek. Edd csak a mekis kajádat, hajrá
2021. ápr. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
értem, de fejtsd ki kérlek hogy mi? és kérlek a kérdésre is válaszolj ha már ide írtál, ne csal fél mondatot írj :)köszi
2021. ápr. 9. 16:37
 7/23 anonim ***** válasza:
79%

5. te meg azt nem érted meg, hogy néha simán ehet az ember ilyen dolgokat, már amennyiben annyira kívánja, hogy nem bír nélküle lenni.

a kérdező annyit szeretett volna tudni, hogy hízik-e ha becsúszik ilyesmi egyszer-egyszer, de a kalóriakeretén belül marad. a válasz pedig nem, nem hízik. a többibe kár (most) belemenni, mert nem ez volt a kérdés.

2021. ápr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
44%
A szervezet nem így működik, hogy egyik nap hízol, a másik nap fogysz. A változások lassabban jönnek, mire a szervezet adaptálódik. Szóval a válasz: ha alapvetően egészségesen élsz és eleget mozogsz, nem fogsz hízni.
2021. ápr. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

szerintem arra gondolt hogy a meki helyett ehetnék zöldséget vagy ilyesmit,

de persze nem mekin élem a napjaim, kb 3hete ettem utoljára , nem nagyon eszek ilyeneket mert rengeteg benne a kalória és nem ehetek a nap további részében értékesebb ételeket.

szerintem erre gondolt,

2021. ápr. 9. 16:49
 10/23 anonim ***** válasza:
72%

"Van különbség kalória és kalória közt"

Kalória és kalória közt pont nincs. Maximum abban van hogy egyazon kalóriamennyiséget mekkora térfogatú étel tartalmaz, illetve hogy adott kalóriamennyiség mellett milyen egyéb anyagokat tartalmaz. De ez most nem volt szempont a kérdés kapcsán.

2021. ápr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!