Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az "OMAD" (egy nap,egy étkezés...

Az "OMAD" (egy nap,egy étkezés) diéta idején mennyi az optimális kalóriabevitel?

Figyelt kérdés

Előrebocsátanám, hogy tisztában vagyok az OMAD veszélyeivel. Nagyon jól tudom, hogy ez egy veszélyes és egészségtelen módja a fogyózásnak, pusztán kíváncsiságból tettem fel a kérdést és mások tapasztalatai érdekelnének.

Aki próbálta már a módszert, hogy csinálta? Mikorra időzítettétek az étkezést, milyen ételeket fogyasztottatok és mekkora volt a napi egyszeri étkezésetek kalória mennyisége? Sportoltatok esetleg mellette, ha igen, mit? Bevált a módszer? Volt jojo effektus?

Minden infót szívesen elolvasok. :) (Trollok és észosztók, kíméljetek, legyetek szívesek) :)

Előre is köszönöm!



2021. ápr. 7. 00:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Amikor én csináltam akkor 2000kcal körül ettem délben, mert állandó délutános vagyok. Melóm eléggé fizikai meló így nem kellett sportolnom, de azért a napi egy órás séta általában belefért
2022. júl. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!