Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Edzéstől hízhatok?

Edzéstől hízhatok?

Figyelt kérdés

Pár hónappal ezelőtt kezdtem kicsit edzeni, viszont egy időre abba hagytam a térdem miatt. Edzés előtt mindig 51 kiló voltam, bármennyit ettem semmit nem híztam. Elkezdtem edzeni, főleg fenékre, azóta 54,4 kiló lettem. Most vagyok 53,3. Ugyanúgy ettem mint máskor, és most is. Edzéstől hízhatok?

Nem azért kérdezem, mert jaj híztam pár kilót, inkább annak örülök, hogy jönnek rám a kilók. Csak fura, hogy bármit csináltam nem híztam

23/L



2021. ápr. 13. 19:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

" Az izom súlya több mint a zsíré" Melyik a nehezebb 1 kg izom vagy 1 kg zsír?

Az a szerencsétlen azért lett nehezebb, mert zabált. A fizika törvényei, ha egy zsákban van 60kg súly, akkor te akárhogy variálod benne a cuccokat, az nem lesz 61kg, ahogy a test sem lesz 60-ról 61kg, ha csak a zsír-izom arányt kavargatod.

2021. ápr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Ez nem ilyen egyszerű 11-es. Az izom térfogata nő ahogyan veszít a test zsírjából, már persze ha rendesen edz, így ezáltal a súlya is. Így ha elkezd edzeni mondjuk 61 kg-an, fogy természetesen, mert veszíti a zsírt, viszont az izomtömeg nő ezáltal nehezedik. Nem egy bonyolult dolog.
2021. ápr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

De nem fog nőni az izomtömeg jelentős mértékben, pláne nem kilókat rövid idő alatt. Az elhasznált zsír pedig sokkal többet fog nyomni, mint az a pár deka izom, amit felszed. Fogyni fog, ha fehérje sincs, akkor még az izomból is.

Hacsak a teste nem találta fel azt, hogy hogyan lehet 1000 elfogyasztott kalóriából 2000-et előállítani. Mert akkor díjat érdemel. Kalóriadeficit mellett hízás? Küldjed a receptet az afrikai éhezőknek. Egyszerűen lehetetlen hogy bármely test plusz anyag nélkül gyarapodjon, akárhogy kavargatom azon belül a dolgokat. Ha rájöttél szólj az UICEF-nek vagy mittudomén kinek

2021. ápr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha nem kajál lemegy 2kg zsír, feljön (rendes fehérje mellett) pár deka izom. Nem lesz nehezebb, de még csak tartani sem fogja tudni a súlyát, lefogy. Ha echtomorf akkor meg pláne lefogy. Ha az edzéstől nőne a tömeg, megváltás lenne.
2021. ápr. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!