Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szükséges csökkentenem még a...

Szükséges csökkentenem még a szénhidráton? Jók így a makroim?

Figyelt kérdés

A kalóriabázis használom szálkásításhoz. Tehát figyelem a kalória keretemet, és azon belül is azt, hogy feldolgozatlan ételeket egyek. A kalória keretem rendben is van.

A fehérjét 2g/tskgra állítottam be mert aktívan sportolok,és szeretném megőrizni az izmaimat.

A zsír minimális, 30g szokott lenni.

A szénhidrátot viszont még mindig nem tudtam lejjebb vinni, így is azt érzem hogy olyan keveset eszek belőle...2g/tskg a Ch. Jó ez az érték szerintetek vagy vigyem lejjebb? Reggel szoktam enni 50g zabból zabkását, meg délután az edzésem után 50g rizst. Más szénhidrát nincs az étrendemben( persze a zöldségeknek is van minimális Ch tartalma, és a sovány túrónak is, amit vacsira eszek)

Tudnék így is zsírból fogyni, vagy csökkentenem kell még a Cht?



2021. ápr. 20. 18:02
 1/3 anonim válasza:
nem szükséges
2021. ápr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%

"Tudnék így is zsírból fogyni, vagy csökkentenem kell még a Cht"


a zsírból fogyás nem ezen fog múlni, hanem hogy kalóriadeficitben vagy-e vagy sem. nem kínozd magad, úgy állítsd be a zsírt is (ami jelenleg tényleg túl alacsony) és a szénhidrátot is, hogy jól érezd magad. kivéve persze, ha testépítő vagy és ilyen értelemben értetted a szálkásítást, mert például versenyre készülsz, na akkor az szenvedés.

2021. ápr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi köze a szénhidrátnak a fogyáshoz? Pláne a zsírból fogyáshoz? Ha kalóriadeficitben vagy, akkor fogysz. Akkor is, ha 10 %-os ketós ch beviteled van és akkor is, ha 80 % high carb. A zsír teljesen jó 30 grammon. Esetleg le tudnád írni a makrókat kcal-ban is? Úgy sokkal pontosabb a kép, mint tskg-ban.
2021. ápr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!