Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó étrend?

Szerintetek ez jó étrend?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az elmúlt hetekben átestem egy kisebb életmódváltáson. Jó az az étrend amit tartok?


Példaképp leírom hogy mit ettem ma, mert minden nap hasonlóan étkezek.


Reggeli:


-Rántotta (2 tojásból egy kis margarinon sütve)


-1 teljes kiőrlésű Croissant


-Sok-Sok zöldség


-1 pohár frissen facsart narancslé/citromos víz



Ebéd:


-400g muszaka (ha jobban tetszik görög rakott padlizsán)


Vacsora:


-100g zacskós saláta mix


-1 csomag mozzarella (az a csomagolt ami vízben van)


-1 nagy paradicsom


-kenyérkocka 20g teljeskiőrlésű kenyérből


Fontos hozzátenni, hogy egy nap 3L vizet iszom, csak is kizárólag vizet, a reggeli kivételével mert akkor megiszok szigorúan(!!) 2dl narancslevet, vagy citromosvizet. Mindkét esetben teljesen házit egyébként.


16/F



2021. ápr. 20. 21:07
 1/4 anonim válasza:
100%
Én nem értek hozzá nagyon, de maga az étel kevésnek tűnik. Jókat eszel szerintem, csak kevés. Délután dobj be egy marék diót, almát, vagy akár délelőtt. Elvileg az 5x-i étkezés egészséges, persze mértékkel. :)
2021. ápr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%
Maga a kalórimennyiség szerintem rendben van, viszont kicsit zsíros ez a menü. Sok a fehérje, ami jó.
2021. ápr. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
hmmm finom minden, sztem jó és változatos étrend, én mondjuk mèg valami húst ennék, húsos vagyok, meg egy bögre hideg tejet szoktam reggelire és vacsira is inni.
2021. ápr. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

- kevés

- tápanyaghiányos

- nagyon hamar meg fogod unni

2021. ápr. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!