Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez mitől van? Hogy álljak vissza?

Ez mitől van? Hogy álljak vissza?

Figyelt kérdés

Van rajtam 6-8kg felesleg. Leginkább az étel mennyiségével van a baj.

Pár évvel ezelőttig pl jóllaktam 2 palacsintával egyszerre, most 6-7 simán lemegy, fele ekkora adagokat ettem főtt ételből, elég volt egy marék mogyoró, ma nem bírom megállni, hogy ne addig egyem ameddig van benne.

Ha tudatosan kisebb adagot eszem, egy óra múlva már azon jár az eszem mit lehetne enni.

Olyan mint valami függőség.

Mit tegyek? Nem akarok vészesen elhízni.



2021. ápr. 14. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen meg lehet szokni a nagyobb mennyiséget, de ugyanígy vissza lehet állni a kisebbre is.
2021. ápr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogy kezdjek neki? Meddig tarthat a visszaállás?
2021. ápr. 14. 12:14
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem lehet hogy valami hormonalis zavar
2021. ápr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
.?
2021. ápr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Simán lehet, mert született az elmúlt 6 évben 2 gyerkőcöm és szoptatok is, úgyhogy a hormonháztartásom biztosan nem az igazi, de akkor is bosszant, hogy csak az ételen jár az eszem :(
2021. ápr. 14. 13:52
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Én egyszer csináltam a fogyókúrám alatt csaló napot,amiből csaló hét lett. Mindíg éhes voltam,nem tudtam visszaálni.Összeszedtem magam,és 3 napig csak víz és egy tányér tojásleves,visszaállt a gyomrom,úgy éreztem a pohár víz is laktat,akkor álltam vissza a korábbi kis adagokra. Sajnos máshogy nem sikerült. Azóta se tartok csalónapot
2021. ápr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Nekem diétánál mindig fájta gyomrom
2021. ápr. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
Palacsinta? Mogyoró? Ezekből elhiszem, hogy baj van a mennyiségek miatt. Sok zöldség, gyümölcs, hüvelyes, barna rizs, bulgur. Ezekből lehet enni rendesen.
2021. ápr. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!