Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki fogyott ezzel a módszer...

Valaki fogyott ezzel a módszerrel?

Figyelt kérdés

kaja megrág - kiköp

Legyszi ne az jöjjön, hogy undorító vagyok stb.

Tök komolyan kérdezem🙂

Úgyhogy kérlek csak normálisan válaszolj.

Köszönöm!:)



2021. ápr. 26. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Néha csináltam ilyet, de egyrészt a fantomrágás vagy erőltetett rágás nem jó az állkapocs ízületnek (fogorvos mondta, gyakori rágózást sem helyeselte), másrészt éktelen pazarlás amikor mások valóban éheznek.
2021. ápr. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Semmi értelme. Étkezés előtt igyál egy-két pohár vizet és nem leszel annyira éhes.

De ez nagyon nagy hülyeség

2021. ápr. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
És azzal lehet jönni, hogy hülye vagy?
2021. ápr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
És ez miért jó? Ha nem eszel, akkor minek megrágni? Amúgy hihetetlen, 5 perc alatt a harmadik kérdéshez írom le, hogy nem az a megoldás, hogy nem eszel. Enni kell. Az a lényeg, hogy egészségesen kell enni. Mellé egy kis sport sem árt. Aki ezt a két feltételt betartja, az nem kövér. Pont. Ilyen egyszerű. Ha mégis az, akkor nem is eszeik egészségesen, maximum azt hiszi.
2021. ápr. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

#4

Nem véletlenül világméretű probléma az elhízás, ott ahol van mit enni. Ha ilyen egyszerű lenne a gyakorlatban a megoldás mint amit mondasz, már mindenki karcsú lenne a Földön.

Most olvastam pl egy cikket arról, hogy azonos kaja esetén egyesek már 2-3 óra múlva éhesek, mások pedig nem, mitől lehet ez.

[link]

És akkor még a lelki okok (önjutalmazás, stresszlevezetés, függőség), a családi tradíciók, a rossz beidegződések, messzire vezet ez...

2021. ápr. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#5

De, pedig ilyen egyszerű. Csak az embereknek gőzük nincs arról, hogy mit jelent egészségesen táplálkozni. Az általad küldött cikket nem lehet elolvasni, csak ha fizetsz érte. Egy absztraktot elolvasni meg nem elég, mert csomó részletet nem ismersz a kutatásból, pl hogy kik vettek benne részt, milyen neműek voltak, hány évesek, milyen magasak, hány kilók, stb.


"És akkor még a lelki okok (önjutalmazás, stresszlevezetés, függőség), a családi tradíciók, a rossz beidegződések, messzire vezet ez..."

Igen, csak ha önjutalmazásból, stresszlevezetésből, függőségből befal az ember 2 zacskó chipset, akkor már nem beszélünk egészséges táplálkozásról. Ugyebár a stresszevők nem éppen szőlőt meg áfonyát választanak a nagy stressz közepette.

2021. ápr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#6

Azért írtam, hogy a gyakorlatban nem működőképes, az elmélet természetesen jó.

Az olvashatatlan forrás miatt bocs :)

2021. ápr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Értelek, de ez már nem az elmélet hibája, hanem a buta embereké. :P
2021. ápr. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Legyél kalória deficitbe aztán úgy fogyni fogsz, ennyire egyszerű, még pazarolni sem kell 🤷‍♀️
2021. ápr. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én fiatalabb koromban amikor az anorexia felé sodrodtam, akkor csináltam ilyet, ha nagyon nagyon vágytam édességre, nasira. És csak azokkal csináltam ezt. De nagyon nehéz volt megállni, hogy ne nyeljem le. Szerintem inkább uralkodj magadon.
2021. ápr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!