Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A sírással lehet fogyni?

A sírással lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Az úgymond "tény", hogy a nevetés hízlal.

De akkor a sírás pedig elősegíti a fogyást?


Ez igazából csak tipikus zuhany alatti gondolatok, de kíváncsi lennék a válaszra. :D



2021. máj. 4. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Az NEM tény, hogy a nevetés hízlal, ezt csak pár idióta állítja.
2021. máj. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Valószínűleg fogyaszt egy kis extra kalóriát a sírás. Nem hinném, hogy szignifikáns. És ha utána egy kis csokival ápolod a lelked, akkor többszörösen kompenzáltad is.


Szerintem mondjuk a nevetés is extra kalóriát fogyaszt, velem volt már, hogy meg is izzadtam tőle, meg hasizomlázam lett :-)

2021. máj. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Lehet, ha evés helyett csinálod.
2021. máj. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Egy felmérés szerint óránként 150 kalóriát égetsz el azzal, ha a fejedet folyamatosan a falba vered. Ez napi 12 órával számolva 1800 kalória tiszta deficit. 1 kg zsírból fogyáshoz 7000 kalória deficit kell, vagyis ha főállásban, napi 8 órán keresztül vered a fejed a falba, azzal heti 1-1.5 kilót stabilan le tudsz fogyni, amit egyébként az egészséges maximális fogyási sebességnek mondanak. Ez esetben fogsz sírni eleget.
2021. máj. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Sztem a nevetéssel és a sírással is égethetsz vmennyi kalóriát de nem hiszem hogy sokat
2021. máj. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Na jó, ekkora butaságot rég olvastam. Mégis mitől hízlalna a nevetés?
2021. máj. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
A nevetés és a sírás is fogyaszt, mert közben nem tudsz enni.
2021. máj. 5. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%

#7.

Én mindig szó szerint zabálok sírás közben. Mivel a sírást általában szomorúság vagy stressz okozza, a negatív érzelmek miatt többet eszik az ember és belassul az anyagcseréje. Maga a sírás eléget egy nagyon minimális kalóriamennyiséget, de utána sokkal többet fog enni az illető, tehát hízlal. A nevetés is éget valamennyi kalóriát, de ráadásul attól jobban érzi magát az ember, tehát aznapra kimarad a stresszevés, így valójában a sírás hízlal, a nevetés fogyaszt.

2021. máj. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sírással nem. De sírásással napi 8 órában igen.
2021. máj. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#8: Még mindig nem maga a sírás hízlal. Az hízlal, ha sírás után elmész degeszre zabálni magad. Tehát a zabálás hízlal.
2021. máj. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!