Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék?

Hogyan fogyhatnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

163 cm magas és 61 kg vagyok. 64 kg-ról indultam, idáig elég volt, hog odafigyelek az étkezésre (kalóriadeficitet tartok), mellőzöm a gyorskaját és a csokikat, nem eszek kenyeret és durumlisztes tésztát eszed, de úgy tűnik, hogy ezzel eddig tudtam eljutni. szeretnék még egy 5-6 kilót lefogyni. sosem sportoltam, asztmás vagyok, ami miatt csak olyan sportokat űztem, mint pl lovaglás, ami messze nem éget annyi kalóriát vagy veszi igénybe az ember tüdejét.

Milyen módszereket ajánlanátok így a fogyásra? Melyik sportok a leghatékonyabbak, amikbe nem fulladok bele?


2021. máj. 5. 10:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Ami lemaradt, hogy szívesen izmosodnék is fogyás után, de erre nem tudom, milyen lehetőségeim lennének.
2021. máj. 5. 10:26
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hány kcalt eszel egy nap átlagosan?

Súlyzós edzéseket javaslok, ha asztmás vagy.

2021. máj. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A kalóriadeficit ezután is működni fog, mindig működik. Én is súlyzós edzést javaslok.
2021. máj. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kalóriadeficitnek ezután is működnie kell, csak vélhetően lennebb ereszkedett a szintentartáshoz szükséges szükségleted (ez normális, ha csökken a testsúly).

Izmosodáshoz pedig erősítő edzés ajánlott, ha pedig csak a kalóriaégetés miatt akarsz sportolni, akkor inkább valami alacsony intenzitású kardiót (mondjuk tempós gyaloglás/lassú kocogás), de te tudod, hogy hogy bírod.

2021. máj. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szénsavas üdítőket, gyümölcsleveket mellőzd, igyál sok vizet, esetleg teát (cukor/méz nélkül!) Sportnak jóga, pilates, biciklizés.
2021. máj. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!