Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék le?

Hogyan fogyhatnék le?

Figyelt kérdés

163 cm és 58 kg vagyok, 22 éves nő.

Szeretnék fogyni még pár kg-t, viszont nem tudom hogyan lehetséges. Napi 2 szelet teljes kiőrlésű kenyeret eszem light vajjal és light sajttal, de meg sem mozdul a súlyom. Tornázni is szoktam, ha épp időm engedi, heti 3-4x.

Decemberben volt egy stresszes időszakom, akkor 5 nap alatt fogytam 5 kg-ot, de egy falatot sem ettem (ez a súly azóta sem jött vissza, utána még 1 hétig nem ettem, de semmi fogyás). Előtte is úgy ettem, ahogy most, természetesen nem fogytam akkor sem.

Olyan válaszokat nem kérek, hogy ne fogyjak, mert optimális a súlyom, nem vagyok csontsovány és nem is szeretnék az lenni.


2021. márc. 10. 22:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
Keress 1200 kalóriás étrendeket!
2021. márc. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%

"Napi 2 szelet teljes kiőrlésű kenyeret eszem light vajjal és light sajttal"

Mármint egész nap ennyit? Semmi mást?

2021. márc. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%
Azt kéne megtanulnod, és mindenki másnak is, aki fogyni szeretne, hogy az étel nem ellenség. Főleg nem a jó ételek. Nem így kell fogyókúrázni, hogy nem eszel semmit. Enni kell. Az a lényeg, hogy egészséges ételeket.
2021. márc. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Andizsuzsi ***** válasza:
9%
Mi a búbánat az a light vaj??
2021. márc. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Ne éheztesd magad, ez csak jojózáshoz vezet. Hogy ettél előtte? Azon kellene csiszolgatni kicsit, kaloriabazis.hu beírod a heti étrended (ivást is), rögtön látni fogod mi az, amin lehet javítani.
2021. márc. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
Én sose eszek fogyókúrás dolgokat egyszerűen csak, már kevesebbet eszek. Régebben reggel este keveset ettem ebédre normál adagot. Így fogytam 20 kilót. Felkereshetsz olyan embert is aki összeállít neked egy étrendet de az én fogyási módszeremet is tudom ajánlani
2021. márc. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#2 Igen, ennyire van időm és nem is igénylek többet.

#3 Nem éheztetem magam, nekem én azzal az 1-1 szelet kenyérrel jól lakok, azért nem eszek többet.

#5 Így ettem előtte is. Tavaly nyár körül állt így be az étrendem, hogy napi 2 szelet kenyeret eszek, úgyhogy azóta van ez így, csak decemberben volt egy stresszes időszakom, akkor nem csúszott az étel. De ezzel a napi 2 szelettel nem maradok éhes.

#6 Köszönöm szépen, bár ez a módszer nálam oda vezetne, hogy szinte semmit sem eszem már.

2021. márc. 11. 00:25
 8/12 A kérdező kommentje:
Egyébként hétvégén szoktam főtt ételt enni, hétköznap nincs időm főzni.
2021. márc. 11. 00:27
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyél fehérjét, sok nyers zöldséget, gyümölcsöt, tojást


És mozogj.

2021. márc. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
98%
Egy embernek ez nem elég. Senkinek. Egy kisgyereknek se lenne elég. Egyél többet és sportolj.
2021. márc. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!