Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valami hasznos fogyási tanács??

Valami hasznos fogyási tanács??

Figyelt kérdés

Nincs nagy hasam, de nem is lapos.. Tudom, hogy mindjárt nyár de örülnék ha egy kicsit laposabb lenne a hasam. A terveim: egy héten kétszer fél óra futás este hét óra után pedig már nem eszem,csinálok hasizom gyakorlatokat. Egyenlőre ennyire gondoltam ja meghogy több vizet iszom.

Szerintetek sikerülhet? Vagy valami más ötlet? Nektek mi vált be?



2021. máj. 8. 22:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#10 miket szoktál enni egy nap? Hány kalóriát?
2021. máj. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#11 A tojás kivételével növényi étrendet folytatok, tehát vega vagyok, tojást csak nagyon ritkán eszem. A teljes értékű növényi étrendet (TÉNÉ) próbálom követni, tehát nem fogyasztok feldolgozott élelmiszereket mint pl olaj, cukor, fehérliszt. Gabonát, hüvelyeseket, gyümölcsöt, olajos magvakat, és sok zöldséget fogyasztok. A zöld turmixok, és a minőségi szénhidrát nagyon sokat dobott a fogyókúrámon. A zsírt alacsonyan tartom, a szénhidrátot nagyon magasan, 1100-1200 kalóriát eszem egy nap, és nem kopog a szemem, sőt nem is érzem, hogy fogyózom, olyan mintha normálisan ennék, normálisan élném az életem. A kalória számolgatás az egyetlen megterhelő számomra. Soha nem volt ilyen gyors az anyagcserém, heti 1kg lemegy rólam gond nélkül, és még mozogni is van energiám, sőt kedvem is. Régen vegyes étrenden 850-900 kcal kellett heti 1 kg fogyáshoz, ami egyrészt tarthatatlan volt, számomra az egyetlen út a magas szénhidrát, mert ha csökkentem, raktározni kezd a szervezetem.
2021. máj. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Blondehair2 válasza:

Szia! Nekem 4 hét alatt sikerült 5 kilót leadnom, nekem is a hasammal van inkább problémám, de már látszik ez az 5 kiló is. Én az időszakos böjtölést csinálom (16/8). Illetve figyelek a kaloria bevitelre is. Próbálok változatosan enni, sok zöldséggel, nem nasizok. 3szor elmegyek futni a héten 40 percet. Lehet ez így egyszerre nehéznek hangzik, de fejben kell eldonteni, és ha látod a változást akkor még motiváltabb leszel.

Sok sikert!

2021. máj. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!