Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ötletek hogy ne lépjek félre...

Ötletek hogy ne lépjek félre diéta közben?

Figyelt kérdés
Eddig inkább az jött be, hogy ittam jó sok gyógynövény teát, de ha esetleg van még ötletetek ami nektek is segített elfogadnám:)
2021. máj. 9. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
ha valamit megkívánsz egyél belőle, de mértékkel, ne sokat, bele fog férni. vagy helyettesítsd valamivel, ha pl gumicukrot ennél, az aszalt gyümölcsök v a sima gyümölcsök is jók. vagy készítsd el otthon az alacsony kalóriás változatát az adott kajának. van sok recept neten. remélem jól értelmeztem a kérdést és tudtam segíteni :)
2021. máj. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az élet rövid, néha azt kell enni, amit megkívánunk :) Ha alapból egészségesen eszel, akkor úgyis tudod, hogy a nutellás kalács - sajtos chips diétán nem fogod magad jól érezni, és nem akarod majd folyton azt enni. De ha néha megkívánod, akkor meg lehet enni, mértékkel semmi bajod nem lesz tőle. Vagy a legtöbb ilyen dologra vannak egészségesebb, kevesebb cukrot-zsírt tartalmazó alternatívák, azt megpróbálhatod, de sok esetben kalóriában pl. nem kevesebbek.
2021. máj. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Erre való a kalória számlálás, bármit lehet enni, ha belefér a napi keretedbe.
2021. máj. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Dehogy lehet 😅 nem ugyanugy reagalsz a cukorra meg a barnarizsre mondjuk.
2021. máj. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindent ehetsz csak mértékkel, meg ne minden nap csússzon le az a szelet torta/zacskó chips. Sokszor az egészséges alternatívák tényleg több kalóriát tartalmaznak, ha pl gumicukor helyett aszalt gyümölcsöt eszel, lehet rosszabbul jársz (bár ugye kérdés, hogy mennyit eszel belőle). Illetve ez, hogy csak egészségesebbet eszel helyette, nem is mindig válik be. Nekem sokszor volt olyan, hogy hirtelen megkívántam pl egy csokis kekszet, de úgy voltam vele, hogy inkább eszek valami egészségeset helyette, ezért ettem mondjuk egy kanál mogyoróvajat, de utána tovább sóvárogtam, ettem banánt, csokit, édesített túrókrémet, és jól bezabáltam ezekből az egészséges dolgokból, és továbbra is ettem volna, mert egyszerűen nem éreztem úgy, hogy elmúlt volna a kívánosságom. Ma már ha ilyen van, simán megeszem azt az egy darab 100 kalóriás csokis kekszet, ha megkívánom, és jól érzem magam utána, nem is akarok többet enni, és még mindig jobb, mintha összeennék 500 kalóriányi dolgot.
2021. máj. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor változtam meg, amikor kipróbáltam a ketogén diétát. Igen, tudom... de ez volt az egyetlen diéta, ami tényleg megtanított az önfegyelemre. Mert tudtam, hogy itt nincs olyan, hogy "csak egy kicsit csalok". Mert akkor napokra borul az egész, és csak magamat sz*vatom meg vele. És hatásos is volt, így volt sikerélményem, valamint meglepően könnyen tudtam tartani.

Persze, tudom, hogy a szélsőséges diéták hosszú távon nem jók, így idővel át is álltam low carbra, de ez most azért működik, mert a keto megtanított az önfegyelemre. Régebben pl. nem tudtam volna 2 napnál továbbra beosztani egy tábla csokit, most meg sokszor egy hétig is eszegetek egyet (vagy tovább)

2021. máj. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem ertem,hogy miert lépnél félre?Nem kell megcsalnod a párod ez miatt!!
2021. máj. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!