Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy aki fogyni...

Miért van az, hogy aki fogyni akar, az fogyni nem tud, aki meg hízni akar, az meg hízni nem tud?

Figyelt kérdés
Én és tesóm túlsúlyosak vagyunk, mindent elkövetünk, nem fogyunk. Ismerünk 2-3 sovány nőt, ilyen 45-50 kilósak, ők hízni szeretnének, szalonnával eszik a zsírt is, de egy dekát nem tudnak hízni. Magyarul mindenkivel kitol a biológia. Hogy csinálja?

2021. máj. 12. 17:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
34%
A legtöbb esetben nem így van, csak így próbálják beadni. Ha huzamosabb időt töltesz a sovány vagy kövér illetővel, kiderül, hogy az előbbinél nem annyira sok az a sok, az utóbbi meg nem számol bele mindent, mikor előadja, hogy ő alig eszik, mégis hízik. Én régen kövér voltam, manapság sokat futok és kimondottan sovány vagyok, gyakran próbálkoztak be munkahelyen azzal, hogy lám, a sovány emberek milyen sokat esznek, mégsem híznak. Ja, csak egyrészt épp az ilyenekhez képest fele annyit eszek, és ők nem kezdik 15-30 km futással a napot, sőt még a 3. emeletre is lifteznek.
2021. máj. 14. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!