Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csak hasról fogyás? (többi lent)

Csak hasról fogyás? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sajnos iszonyú rossz genetikám van ilyen téren. Vékony testalkatom van, de ha valamennyit is hízok, az nem eloszlatva megy, hanem minden vagy legalábbis aránytalanul sok megy a hasamra. Combra pl szívesen híznék is, de a hasam evés után kb olyan mint valami pár hónapos kismamának.

Mivel lehetne ezt megfogni? Csak hasedzés pl, vagy diéta is?



2021. máj. 12. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Diéta+mozgás. Ha ott van felesleged, értelemszerűen onnan fogsz (legtöbbet) fogyni. Hasedzéstől laposabb nem lesz a hasad, csak izmosabb. Fogyáshoz inkább a kardió és hiit a jó. De ha végzel erősítő gyakorlatokat is, akkor szebb alakod lesz lefogyva. Ha mondjuk izmosabb lesz a combod, karod, lehet szebbek lennének az arányaid.
2021. máj. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
célzott fogyás nincs
2021. máj. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Nincs olyan hogy csak egy adott pontról fogy az ember, ha fogysz akkor mindenhonnan fogysz
2021. máj. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet célzottan bizonyos részekről fogyni, ha elkezdesz fogyni, onnan is le fog menni a zsír
2021. máj. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha lány vagy minden ok a hormonjaiddal? Voltál kivizsgáláson? Nekem pcos-em van, magas tesztoszteronszinttel és szintén kismama szerű hassal. Lefogytam 10 kilót, de még mindig nagy a hasam, dokinál is voltam. Ajánlom, hogy csináltass vizsgálatot, mielőtt még jobban meghízol.
2021. máj. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!