Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagy-Kovács Ramóna edzős...

Nagy-Kovács Ramóna edzős videóit megéri csinálni?

Figyelt kérdés
Le fogok tőle fogyni? 64 kg, 160 cm, 16 éves, és lány vagyok.

#edzés #Nagy-Kovács Ramóna
2021. máj. 17. 14:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Caroline Girvan-t próbáld. Tőle meg fogsz halni, garantálom :)

Pamela Reif hozzá képest (meg amúgy is) xart se ér.

Van neki 3 nagyon jó 50 napos programja (Epic I, Epic II, és most megy az Epic Hea). Ha van otthon kézisúlyzód az mondjuk jó, az kell hozzá. De vannak szuper felszerelés nélküli edzései is, rengeteg, magas színvonalú, zseniális edzések. Tényleg próbáld ki, nála jobb nincs is a YouTube-on :)

2021. máj. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hány kilós súlyzó kell hozzá?
2021. máj. 18. 15:50
 13/14 anonim ***** válasza:

Neki több van, és minden edzős videója elején elmondja, hogy az adott napon mekkorákat használ. Ezek 6 és 20 kg között vannak. Szokott mondani alternatívákat is, hogy ha valakinek csak egy pár súlyzója van, és az pont könnyebb vagy nehezebb mint amit aktuálisan ő használ, hogy lehet mégis megoldani. Nekem két pár van, az egyik 8-8 kiló, a másik 4-4, ez utóbbit akkor használom ha ő 6-6 kilót használ, de az nagyon ritka. Most nézem, fent elírtam a harmadik, jelenleg folyó programját: Epic Heat.

Ha van súlyod, ajánlom az Epic I-et, mert ez a 3 program fokozatosan, egymásra épül fel. Tényleg mesterien felépített és hihetetlenül hatásos programok, olyan, amiért egy személyi edző nem kevés pénzt kér el, teljesen ingyen. Na abbahagyom az áradozást, de amióta én rátaláltam, a valaha volt legjobb formámban vagyok, és a videói alatt lévő kommenteket rendszeresen olvasgatva mások is :)

2021. máj. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ki fogom próbálni!
2021. máj. 18. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!