Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinevetnenek az edzoteremben?

Kinevetnenek az edzoteremben?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy vekony alkat.. sot kover vagyok. Probaltam mar otthon mindenfele gyakorlatot dietakat satobbi es megsem fogytam egy dekat sem. Gondoltam hatha az edzoterem segitene de oszinten szolva felek hogy a vekony lanyok izmos fiuk kineznenek a sulyom miatt. Van valakinek ezzel tapasztalatototok? Milyen ruhaba erdemes edzeni? Jó, otthon teljesen mindegy... de itt megiscsak latnanak. Segitsetek legyszi😔😔
2021. máj. 20. 14:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
21%

Huuh itt mennyi optimista van! Rozsaszin kodbe burkolozva!

Dehogynem nevetnek ki, sut napokig te leszel a beszedtema...

Ergo ha nem mesz edzoterembe, egy lusta diszno vagy...ha meg mesz, akkor mit keres ez itt?

Tudom, ugyanis 4 edzotermet robaltam ki a magam 150+kilojaval, isszesugas, kinezes, szemoldok rancolas stb minden volt...olyan beszolasok, hogy remelik nem szakad le a gep alattam mert akkor kifizettetik velem, a legutolsonal az tette be a kaput, mikor a recepcional ulo csavo "finoman" kerdezte, nem szeretnek e jarni olyan idoponokban, mikor kevesebben jarnak...kerdezem miert, nem ertettem. Hebegett habogott, aztan kinyogte, hogy rontom az osszkepet!

Szoval errol ennyit!

Amugy kaloriadeficit nelkul amugyse er semmit a mozgas, elso mindig a kaja utana johet a tobbi.

2021. máj. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
78%
#11- Igen, vannak ilyen szob termek (Cutler pl.) de a kisebb helyeken nagyon nem ez a helyzet
2021. máj. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
78%

Megesik, hogy kinevetnek. Mit foglalkozol velük? 125 kilósan mentem a terembe(cutler), erőemelő edzéseket tartottam fekvenyomás, guggolás, felhúzás és kieg. gyakorlatok. Volt, hogy kinevettek. Most meg hajlik elég szépen a rúd és akik eddig furcsa szemmel néztek rám, jönnek bemutatkozni, tanácsot kérnek tőlem, érdeklődnek milyen egyesületnél vagyok és nem kevésszer kapok elismerő szavakat, pedig még most sincs kockás hasam. Emellett összesen 82 km tekerek országúti bicajjal a kondiig meg vissza. Elhatározás... én is így jutottam el a számítógép üléstől/szomszédba kocsival meneteltől a néha-néha elismerő tekintetekig.

Diétázni egyáltalán nem diétázok, annyi hogy amit bevittem csokiból meg nápolyiból, azt most csirke/marha gersli/rizs... szóval egészségesebbre cseréltem. A sok mozgástól meg rohadtul kitolódott a kalóriakeretem.


Ruházat. Ami kényelmes, rugalmas nem szakad könnyen, mert jártam úgy hogy guggolásnál reccs középen és az izzadtság nem látszik rajta annyira.

2021. máj. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
63%

Én fiatalabb koromban jártam , de hamar otthagytam. Igen, eléggé zavaró volt, hogy engem bámulva röhögcséltek, meg mutogattak. Párszor hallottam is, hogy minek próbálkozik a disznó, úgyis disznó marad, meg hasonlók. Tudom persze, le kellett volna szarni, de nekem nem ment. Akkoriban még azért jobban megviselt az ilyesmi.

Azóta ugyan felnőttem, de nem járok közösségbe mozogni. Milliószor inkább itthon, illetve este sötétedés után a városban egyedül, vagy a párommal:) sokkal jobban élvezem.

2021. máj. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
78%

11-es pontosan az a kültelki jani, aki azt hiszi, valaki, mert nyomkodja a vasat.


Elmondanám, hogy még egy börtönudvaron sem állnak beléd, ha edzeni próbálsz, és nem vagy egy kipattintott jógyerek. Nemhogy egy rendes edzőteremben. Sőt, aki kóstolgat, még le is állítják, mert a vas, az szent, és mindenkinek jár. Nagyon-nagyon megvetett csicskának kell lenned ahhoz, hogy ne vasazhass, ilyet tíz év alatt sem láttam.


(Mint BV-s, természetesen. Mit gondoltál?)

2021. máj. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
40%
11-es! Te nem tudom hol élsz! Nálunk a teremben mindenki segítőkész!
2021. máj. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem csak vékonyak meg izmosak járnak edzőterembe, ne izgulj, ott mindenki magával foglalkozik.
2021. máj. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!