Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak, ha nagyon jó...

Hogy fogyjak, ha nagyon jó étvágyam van?

Figyelt kérdés
Testes, nagydarab fickó vagyok, de nem elhízott. Sokat bicajozok, kertészkedek, és tényleg nem zabálok. Csak egészséges kajákat eszek, semmi cukros üdítő, chips, pizza, stb. Minden alap szabályt betartok, de nem tudok fogyni. Az almától, salátától csak még éhesebb leszek, pedig alapból is mindig éhes vagyok. Kipróbáltam a " ne legyél éhes" módszert, azonnal hízni kezdtem tőle, szóval ez nem nyerő. Mit csináljak az étvágyammal? Ja, cukor, pajzsmirigy rendben van.

2021. máj. 27. 06:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Próbálj meg különbséget tenni kívánósság és valódi fizikai éhség között. Nem ugyanaz. Igyekezz tényleg csak akkor enni, ha a gyomrodban érzed, hogy éhes vagy. Ez 5-6 órával az előző evés után jelentkezik, ha az étrended jól van összeállítva. Salátát is össze lehet úgy dobni, hogy órákra laktasson, dobd fel fehérjével és zsiradékkal: hússal, olajos magvakkal, sajttal, majonézzel.

Az almától nem csoda ha éhes vagy, nagyon gyorsan fekszívódik és megdobja a vércukrot, ami aztán gyorsan leesik és éhes leszel. Ha tartalmasabbra vágysz, tedd natúr joghurtba egy kis fahéjjal, eritrittel. :) Odafigyelés és önkontroll nélkül nem fog menni.

2021. máj. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Nekem a Paleo diéta vált be, a hat után nem eszek kombinációval! Most már -17 kilónál vagyok, és sokkal jobban érzem magamat!
2021. máj. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!