Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A hiit edzés jó túlsúlyra?

A hiit edzés jó túlsúlyra?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 17eves vagyok, 30kg túlsúllyal. Egy Hiit edzést csinálok itthon, naponta 1x-2x.Először 5perc, majd ha van rá idom, rá pár órával ismét 5perc. Azt szeretném megkérdezni, hogy napi 1000kalóriát viszek be kb, és ezek a hiit edzések mellé, naponta sétálok a kutyával ilyen 7000-10000 lépést. Szerintetek ennyi súlyfölösleggel, illetve ennyi idősen, kb mennyi idő alatt lehetek képes leadni ezt a 30kg-ot? Illetve annyi kérdésem lenne, hogy az itthoni hiit-el mennyi kalóriát egethetek el kb? Elore is köszönöm!
2021. máj. 28. 18:27
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
*persze mindegyiket szabályosan csinalom, ez nem akadály
2021. máj. 28. 20:48
 12/19 anonim ***** válasza:
96%
A guggolást felejtsd el, nem marad semmi a térdizületedből.
2021. máj. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

A HIIT sokat segíthet a fogyásban, de a guggolást tényleg ne csináld egyelőre. Inkább később, ha kevesebb túlsúly lesz rajtad.


Azért baj, ha ilyen kevés kalóriát viszel be, mert azon kívül, hogy a szervezeted kimerül, a tested el kezd raktározni. Abból gazdálkodik, ami van.

Lehet, hogy valamennyi lemegy rólad az éhezés miatt, de rövid időn belül vissza fog szaladni, szóval semmit sem érsz el vele.


A többiek nagyon jól leírták, vigyél be annyi kalóriát, amennyit a szervezeted jelenleg igényel, később pedig igazítsd az aktuális súlyodhoz az értékeket. Így, és mozgással tartós fogyást érhetsz el, ellenkező esetben biztos kudarc lesz a vége.

2021. máj. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
73%
A haspres pesig kinyirja a gerincet. Inkabb nezz par aerob edzes videot youtubon. Az egesz taktikad egy nagy fszsag
2021. máj. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Először is, egyél többet. A hiit-nek ebben a formában nincs sok értelme, arra majd ráérsz, ha bírsz rendes tempóban futni. Az erősítést inkább lassan, de szabályosan csináld, mert így csak szabálytalan kapkodás lesz belőle.
2021. máj. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
91%

A fentiek mellé, amit már leírtak, ne felejts el inni legalább 2 liter vizet naponta!

Nagyon fontos, mert nagyban hozzájárul a fölösleg leadásához.

2021. máj. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nem tudom, hogy ez eljut-e meg bármihez is, de orulnek ha igen😃

Oszinten szólva, ez volt az elso kiírásom ide, es az általatok leírt tájékoztatók,információk alapjan, sikerult is haladnom, bevallom, a leírt súlyomba csaltam, akkor voltam 135-137kg korul, mára már 107kg körül mozgok, és most álltam neki Izomépítő itthoni gyakorlatokat végezni, sajat kezűleg barkácsolt sulyokkal, hogy intenzívebben roboghassak tovabb a célom felé, illetve az 5-5perces edzéseket is leváltottak 40-60percesekre. Megegyszer nagyon szepen koszonom;)

2022. jan. 25. 23:40
 18/19 anonim ***** válasza:
Nagyon ügyes vagy, gratulálok a kitartásodhoz! Csak így tovább!
2022. jan. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha lehetne zöldre nyomni a kommentednél kérdező akkor megtenném. Nagyon ügyes vagy és legyél büszke magadra. Nagyon nagyon ügyes vagy és így tovább. amire figyelj az, hogy ne egóból edz..a lényeg a helyes kivitelezés, a sérülések elkerülése végett.


Nagyon nagyon büszke lehetsz magadra!:)

2022. jan. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!