Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így is lehet fogyni?

Így is lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Régen sokat edzettem (kondi és focizni jártam). Azóta eltelt sok év, sok kaja, sok kalória (hiába gyors anyagcsere, híztam) mindenhol ezzel a kalóriadeficittel vannak megáldva. Nos és akkor mi a helyzet, ha ugyanúgy maradok a kajánál, de viszont nagyon sokat fogok futni? Simán lehet annyit futni, hogy elégessem a feles kalóriák javát és mínuszba legyek. Szerintem hozzaallas kérdése.
2021. máj. 31. 18:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Nyilván azóta nem edzettem
2021. máj. 31. 18:29
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tehát te is kalóriadeficitet szeretnél tartani, csak másfelől közelíted meg. Attól függ, mennyit eszel, ha nagyon sokkal többet, mint a szükségleted, akkor órákig futkoshatnál, de azt meg nagyon gyorsan fel fogod adni. Akkor már egyszerűbb a kajálásra is figyelni valamilyen mértékben (nem kell számolgatni sem feltétlenül), meg mellette normális mennyiséget sportolni.
2021. máj. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért annyira nem sok ( nem ilyen 4 5 ezer kalória hanem 3ezer)
2021. máj. 31. 19:55
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
30 perc futás cirka 300 kalória. Ha napi 1500 kalóriát akarsz lefutni, az két és fél óra futás lenne (persze súlytól, intenzitástól, stb. függ).
2021. máj. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de az amiatt lesz, mert a futással kalóriadeficitet érsz el. Ahogy az előttem válaszoló is írta, ehhez elég sokat kell majd futnod, bár ez sok minden mástól is függ (pl. alap kalóriaszükséglet).
2021. máj. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát nem hinném, hogy 28 f 188 cm 95 kiló létemre normális lenne 1500 kalória deficitbe lennem.
2021. máj. 31. 23:28
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
3000kcal-al kb. 500kcal, amennyit túleszel, tehát ha nem súlyt tartani akarsz, hanem fogyni, akkor az 1000kcal deficitet kellene megcélozni. Van időd napi 1,5 órát futni ahelyett, hogy több zöldséget ennél, vagy 1-1 szelettel kevesebb kenyeret?
2021. jún. 1. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!