Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy valaki a...

Létezik olyan, hogy valaki a kemény fizikai munka és kalória égetés mellett sem fogy?

Figyelt kérdés

Úgy, hogy előtte irodai munkája volt 9 óràban most meg műszakos 12 órás.

Akkor itt hol lehet a gond??Jozan paraszti ésszel belegondolva Valahol ennek észrevehetőnek kellene lennie hiszen nem mindegy, hogy valaki egy széken ül és telefonál, mintha rohan cipel rakodik.


2021. jún. 1. 12:49
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
59%
A paraszti ész ne tévessze össze a fáradtság érzését a "kemény fizikai munkával és kalória égetéssel". Az izmok és izületek fokozott működtetésekor olyan anyagok szabadulnak fel, amelyek fáradtság érzését okozzák.
2021. jún. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
11 Nem fáradtság érzés hanem konkrét dolog. Konkrétan ki lehet számolni akár okos órával is mérhetné, van kollégája aki méri is.
2021. jún. 1. 16:59
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Akkor merd te is es melle szamold a kaloriakat is :)

Kivizsgaltathatod magad, az sosem art, de en kozben elkezdenek figyelni es eletmodot valtani.

Amugy nehezen tudom elkepzelni, hogy semmit nem valtozott az etkezesed, mert amikor en elkezdtem fizikai munkat csinalni szinten iroda utan, akkor elkezdtem szo szerint zabalni is, foleg este/ejszaka, mert akkor volt idom. Nyilvan tobb energiara volt szuksegem, de hulyesegekbol vittem be, igy hiztam is.

2021. jún. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

13 Nem rólam szól a kérdés konkrétan. Egyenlőre nincs mivel mérni tervben van okosóra. Az étkezés tényleg nem változott. Sőt, inkább az is csökkent mert 20 perc szünet és 2szer 10 perc alatt nem lehet eszegetni annyira.


És nem is konkrétan fogyókúra a téma csak elgondolkodtató, hogy ez a mozgok/ nem mozgok akkor semmit nem jelent.....vagy kitudja lehet más a háttérben.

2021. jún. 1. 18:23
 15/26 anonim ***** válasza:
59%
Hogyne lehetne! Ha ugyanúgy megeszik az illető három elefántot lefekvés előtt, akkor teljesen mindegy, hány műszakban dolgozik...
2021. jún. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
15 De ugyanannyit eszik. Nem főzök azóta dupla annyit 😀 csak az eddig mozgásszegény életmód változott meg.
2021. jún. 1. 18:36
 17/26 anonim ***** válasza:
80%
Lehet, hogy tömegre ugyanannyit eszik, vagy ugyanolyan jóllakottan érzi magát, de nem mindegy, hogy azt csirkemellből és rizsből, vagy pacalból, esetleg húsos tésztából viszi be.
2021. jún. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
17 Ez nem egy konkrét diéta, csak az előző életmód változása kapcsán gondolkodtunk el rajta.Az életmód a mozgás változott az étkezés maradt. Az illető a párom egyébként és ezek alapja el fog menni kivizsgáltatni magát. Ha még sincs baja csak megnyugszunk legalább m.
2021. jún. 1. 19:03
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a háttérben állhat betegség is, de ez már tényleg genetika, ismerek olyat, aki egész nap eszik, és nem tud hízni, de olyat is, aki alig eszik valamit, egy fagyi után hízott 1 kilót, teljesen változó.
2021. jún. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
19 Genetika is benne lehet, de én nyugodtabb lennék ha kivizsgàltatná magát.
2021. jún. 1. 21:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!