Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy valaki a...

Létezik olyan, hogy valaki a kemény fizikai munka és kalória égetés mellett sem fogy?

Figyelt kérdés

Úgy, hogy előtte irodai munkája volt 9 óràban most meg műszakos 12 órás.

Akkor itt hol lehet a gond??Jozan paraszti ésszel belegondolva Valahol ennek észrevehetőnek kellene lennie hiszen nem mindegy, hogy valaki egy széken ül és telefonál, mintha rohan cipel rakodik.


2021. jún. 1. 12:49
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
91%
Istenem, bolhából elefántot... Ha az emberek minden kis sz@rért egyből rohannának az orvoshoz összeomlana az egészségügy.
2021. jún. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Ez mióta van így? Mert ha 2-3 hete, akkor egyelőre még nem kell csodálkozni. És nem lett éhesebb is? Mert például én pont ezt furcsállnám (már ha előtte nem volt épp hízásban, és most pont jó a kajamennyiség).
2021. jún. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Ahelyett, hogy itt hajtogatnád, hogy csak 20 perc a kajaidő, stb, inkább írnád le, mit dolgozol, mit és mennyit eszel. Írd le egy napi kajádat, így látatlanban nehéz bármit mondani. De mindent írj, ha egy szem kekszet bekapsz, azt is számolni kell. Hidd el, 20 perc alatt is lehet olyat enni, hogy kijön belőle a félnapi kcal mennyiség.

Ha meg nem rólad van szó, honnan tudod mit eszik egész nap. Nem látod...

2021. jún. 2. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Több ok is lehet:

Azt, hogy változott-e az elfogyasztott ételek mennyisége, csak mérésből lehetne tudni. Amikor elkezdtem edzeni, akkor én is csak akkor vettem észre a változást, amikor már konkrétan dupla annyit fogyasztottam. Egy-két kanállal több, kicsivel több vaj/margarin a szendvicsben stb. egyáltalán nem szembeötlő.


A mozgással elégetett kalóriákat gyakran túlbecsülik, ill. a fáradságot nagymértékű égetésnek gondolják. Valójában az ülés és a séta között nincs nagy eltérés, meg ugye irodában is sétál néha az ember, meg szellemileg többet dolgozik. Ha többet is éget, az nem látványos különbség.


A türelmetlenség is probléma sokszor, te sem írtad, hogy ez mióta van így, mekkora feleslegből mekkora fogyást vártatok. A testi változások lassú folyamatok, s emiatt ritkán szembetűnőek.

2021. jún. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Èn irodában dolgoztam 1,5 évig,majd két hónapot otthon ültem,munkát kerestem.Aztán találtam szintén pörgős munkahelyet,10-8-ig talpon vagyok,meg nehéz dobozokat is emelgetek.3 hónap utàn fogytam 2 kilót.
2021. jún. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Hat valszeg igy sincs deficit.. lehet annyira eleg h lassabban hizik vagy stagnal. 0 adattal nem lehet megmondani
2021. jún. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!