Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik kalória szegény...

Létezik kalória szegény fehérje por?

Figyelt kérdés

Tudom ott a google de nem igazán találtam olyanokat ami bele fér egy 1500 kcal/nap-os diétába.

Olyat keresek aminek extra kevés a kalória értéke h ne kelljen annyi húst bezabálnom.



2018. febr. 19. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a Biotech Iso Whey Zeróját ajánlom.

Nincs benne szénhidrát. Kalória, az van, de azért, mert van benne fehérje...

De hát 94 kcal egy adag, ami 20 gramm fehérje, ennél kevesebb kalóriaértékűt nemigen találsz. Emellett laktózmentes, és még finom is egy csomó íz belőle...

2018. febr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kalória szegény fehérjepor? Az összes az szinte, kalória dúsat még nem láttam, mindegyik 100-120kcal egy adag kb.
2018. febr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem valami cukrozott vacak, muszáj kalóriaszegényeknek lenniük. 1500 kcal/napba pedig még egy zsíros fehérjeforrás is belefér, ha nem akarsz sok szénhidrátot enni... De a sovány fehérjék? 400 kcal/napból kijössz, ha nincs nagy fehérjeigényed, de akin sok izom van vagy rengeteget edz, annak valószínűleg kevés is az 1500 kcal még kemény szálkásításkor is...
2018. febr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Valahol spórold ki azt a 100 kcalt.

Az nem olyan sok. Ennél alacsonyabb energia tartalmút aligha találsz.

2018. febr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Fogyózókés konditermi edzéssel próbálok rá segíteni. kb 150 g Fejérjét kéne egyek legalábbis edzés napon (kb 3 egy héten) (88 kilogramm vagyok férfi). kb 400 gramm pulyka mellet tudok megenni egy nap. Az jó esetben 100 g fehérje. Ezt kéne kiegészíteni fehérje porral :D az kb másfél adag fehérje por és annyival kevesebbet ehet amit meg nem szeretnék. De valamit valamiért, köszönöm válaszokat.
2018. febr. 19. 18:35
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mennyi a felesleged a 88 kilóból, de eleve nem feltétlenül kell 2g/feleslegmentes ttkg. Rengetegen elvannak 1,5 körül is, egyes esetekben 1 is elég, simán tömegelnek is annyival, de az azért már nem akárkinél működik. 2 általában közel sem hasznosul, de a biztonság kedvéért nem rossz érték, ha meg tudja oldani az ember. De ha gond, 1,5-lel is rendben van, főleg, ha nem versenyzőként szálkásít valaki és semmi nem történik, ha pár deka izom megy le (valamennyi pedig mindenképpen lemegy, csillió fehérjével is).


A zöldségek is adnak fehérjét, a gabonák is... Oké, hogy nem akarsz komplettálni, de ha állati forrásból jön egy csomó, akkor nem is kell, de tudd, hogy ezek is számítanak.

2018. febr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én most rendeltem myprotein diétás fehérje port
2018. febr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Amúgy a kérdésemre a válasz a vegán protein. Annak a legjobb a kalória/fehérje aránya.
2018. ápr. 9. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!