Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mikor “csaló napot” tartotok...

Mikor “csaló napot” tartotok miket szoktatok enni vagy hány kcal-al többet mint általába?

Figyelt kérdés
Ezt csak kíváncsiságból kérdezem, én súlytartás kép egy héten egy nap van olyan mikor többet eszem egy nap max ilyen 2000 kcal-t, a hét többi napján kb 800-1000-at, viszont szeretnék változtatni hogy inkább a mindennapokba bevinni egy-egy csaló étkezést ehez is tudnátok tanàcsot adni hogy hogyan csináljam?
2021. jún. 5. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

800-1000 kalóriával te súlyt tartasz? Hány éves vagy, 3?

Egy átlagos felnőtt ember ennek a dupláját eszi normális, nem "csalónapon".

2021. jún. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Súlytartáshoz 800-1000 kcal? Nem is akarom tudni mennyivel fogytál le. 🤦‍♀️


Néha bevágok egy hamburger menüt ebédre, néha csak veszek pár péksütit délután. 2000-4000-ig trejedhet. A kedvemtől függ

2021. jún. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Fel kellene vinned a kalóriákat legalább 1400-ra... Az anyagcseréd már elképesztően lelassult, a szervezeted nem jut hozzá a szükséges tápanyagokhoz. Ha ezt az "életmódot" folytatod, akkor csak idő kérdése míg kórházba kerülsz.
2021. jún. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mennyi kcal-t, azt nem tudom, szerintem sokat, de egyébként se számolgatok kalóriákat. Csak tudatos táplálkozás van a mindennapokban, és rendszeres mozgás.

A havi 1 Csalónapomon azt eszem amit egyébként nem. Pl cukros édesség, csipsz, gyorskaja, fehérlisztes péksüti, kedvenc cukros üdítő.

2021. jún. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én csalónapon egy jó hamburgermenüt vágok be. (nem mekiset, hanem olyan "igazit")

Ez úgy kb 1500kcal lehet, mármint a menü. Hambi + krumpli + szósz, esetleg egy pohár kóla mellé.

Én 1600 kcal-t eszek kb egy nap, vacsira szokott maradni 4-5-600, attól függ, mit ettem napközben. + edzéssel elégetek 500-at.

Így kb 1100 + 1500 - 500zal számolok egy csalónapot.

Így a belőtt 1 600hoz képest 500 kcal többletben vagyok.

2021. jún. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!